Eve internet bağlatmayı düşünüyorum sınırsız olacak. Hangi kampanyayı tercih etmeliyim?

internet hem hızlı olmasını hemde büteçee uygun bağlamak mümkünmü kampanyalar neler biliomusnuz

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 8

• ttnet standart sınırsız internetin 50gb adil kullanım kotası vardır ondan sonra sanırım en son 2040 kb sye düştüğünü bilyorum.Ama sınırsızın sınırsızı var :) yani adil kullanım kotası yok oda 100 liranın üzerinde. ADSL + falan alırsan ki her yer desteklemiyor 16 gbps lik ızla bağlanabilirsin

0|0
    0|0
    • düşükmı yani

• uydu net falan da var ttnet e alternatif onlarada bakabilirsin bir de turkcell in fiber hatları var fiberler harbiden hızlıdır yani veri merkezi bile kurarsın :)) ama her yere bağlamıyorlar şebekesinin geçtiği yerler var onları araştır derim

• p*rno da izlersin sen şimdi :/

0|0
    0|0
  • ttnet superonline gibi hizmetlerin belli sınırları var onlardan pek bahsedilmez su kadar gb kotayı gecersen hızını düsrürler ama ben hep download yapıcam sınırsız olması lazım dersen uydunet kullanıcaksın hiç bir sınır yada hız düsürme yok ama fiyatlarıda o ölcüde yükseliyor tabiki

0|0
    0|0
  • ben limitsiz ttnet aldım gecen ay 45 lıra bu ay 38 lıra geldi napcaklar sonradanmi bindirecekler faturayı anlamıs degılım.

0|0
    0|0
  • Belirli bir limiti geçtikten sonra hepsi yavaşlıyor hızlı internet diye bir şey başlarda var sonradan olmuyor :D

0|0
    0|0
  • yaşadığın yerde varsa fiber internet al yoksa ttnet alacan ne alacan bütçeye uygun dediğin 60 lira falan.

0|0
    0|0
  • 60 TL civarında ödüyoruz sanırsam,

0|0
    0|0
  • 50 gb dan sonra 3 megabite iniyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...