Sergen Yalçın Beşiktaş'ın Fatih Terim'i olur mu?

Söylenenlere göre gelecek sezon Beşiktaş'ın teknik direktörü Sergen Yalçın olacak.
Sergen Yalçın Beşiktaş'ta Fatih Terim'in Galatasaray'da yaptığı etkiyi yapabilir mi?
www.haberler.com/.../

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olabilir, neden olmasın. Ben Sergenin Beşiktaşta çok başarılı olacağına eminim.
    Her zaman yerli ve o kulübe mal olmuş isimlerin daha başarılı olacağına inanıyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ertugrul Saglam daha istikrarli bir anadolu takimini Lig sampiyonu yapti

Ancak su tuhaf
    Bilic kendi sistemini kurdu takima ve takim cok iyi
    bizim liglerde teknik adamlarda süreklilik yok

1|0
    0|0
    • ama kendi istiyormuş İngiltereye gitmeyi, öyle söyleniyor, hatta Sergenle anlaşılmış deniyor

• Sergen adamdır bursasporlu olsamda severim öZdeşleşmiş bir adam nede olsa inşallah yıpratmazlar adamı bu işi iyi biliyo yerli maurinho

1|0
    0|0
  • bilic seneye büyük ihtimal ingiltereye gidecek. yerine de sergen yalçın'ı düşünüyorlar. bence iş yapar. fena top oynatmıyor

1|0
    0|0
  • Olamaz. Çünkü Sergen Yalçın, Fatih Terim kadar çirkef ve karaktersiz değil.. Sergen Yalçın hocası Gordon Milne gibi Lucescu gibi bir teknik direktör olur.

0|0
    1|1
  • İyi futbolcu olmak başka iyi takım yonetmek başka bknz maradona
    Bknz mourinho

0|0
    0|0
  • yapamaz

0|0
    0|0
  • Bilic'in gidecegi belli degil ki, bence Besiktas ikna etmek icin elinden geleni yapacaktir.

0|0
    0|0
  • Slaven kalsın, Sergeni istemiyoruz

0|0
    0|0
  • Hele bir önündeki b*ku yesin

0|0
    0|0
  • mıçsında moku ile oynasın.

0|0
    0|0
  • Küme düşürür.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Fatih Terim gibi kimse olamaz çünkü o bir tanedir ve orasıda Beşiktaş değil Galatasaray kulübüdür.
    Kısacası Fatih Terim gibi olabilmesi imkansızdır

2|2
    1|0
  • Biz kabadayı antrenör istemiyoruz. Mümkünse o tarz bir hoca olmasın. Ama şu an Sergenin Beşiktaşın başına geçmesi için erken Bilic'in gideceğini de sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • İMPARATOR tektir tek kalacak kimse bir FATİH TERİM olamaz.

2|0
    0|0
  • hahhah guldum

1|0
    0|0
  • sergenden bı cacık olmaz

1|0
    0|0
  • fatih terim gibi çirkef olmasında ama iyi bir hoca olacak belli

0|0
    2|0
Yükleniyor...