Müzik zevkine göre giyim tarzının kızlar üzerindeki etkisi nedir?

bir insan bir müzik tarzını dinliyor ise etkilenir. yaşamına ve giyimine de yansır.mesela rap dinliyorsan bol giyinmek metal yada rock dinliyorsan siyah renkte elbiseler ve deri giyinmek yada türkü dinliyosan gömlek takım gezmek gibi.peki bu giyim tarzlarının kızlar üzerindeki etkisi nedir?yani belli bi giyim tarzı olan erkekler kızlara daha mı itici yoksa daha mı cekici gelir?

0|0
9|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• bir şekilde etkisi oluyor, fark ediyorsun.ne bileyim uzun saçlı bir erkeğin arabesk mi metal mi rock mı dinlediği kıyafetinden belli oluyor.oysa üçünün de uzun saçlısı mevcut.ağır abi havalarını gerçekten itici buluyorum diğer yandan takım elbise sever bir insanım.yani o kılık çok fena.ama rock-metal dinleyip de abartan kitle de bir o kadar itici.ama kendini biraz olsun belli edicek tarz sahibi insanları ayrıca severim, evet.

0|0
    0|0
  • herkesn müzk zevki farklıdr. ama bnce o tarzda gynp bangrr bangrr ben buyum die bagrmakk cok iticii .. bırak insnlar önce sni tanısın müzk zevknide tanıdkça öğrensn . Bu tür şeyler ergenlktendr bnce

1|0
    0|0
  • ee napalım şimdi müslüm dinliyom ben bıyık bırakıp düğmelerimide göbeğime kadar açıp altıma bol paça pantolon giyip elime tespih alıp bide altıma mor renkli minübüs almammı lazım :DDDD

0|0
    0|0
    • sen olayı çözmüşsün.elinde yağ var un var şeker var bunları helva yapcak biri lazım sna :D

• dinlediği müzik hayatına, giyimine yansıtmak salakca geliyor bana. rap dinleyince neden illa bol giyinme zorunluluğu hissediyorlar anlamıyorum, sevmiyorum beğenmiyorum.

1|0
    0|0
    • aynen katılıyorum. sanki hayatta en önemli şey dinlediğimiz müzik tarzıymış gibi bunu giyime yansıtıp önplana almak çok çocukca bir davranış. çünkü insan için sadece belli bir yaşa kadar hayatının en önemli öğesi dinlediği müziktir. belli bir dönemden sonra başka özellikler zevkler kazanıldığı için dinlenilen müzik sonradan geri plana itilir. mesela ben 30 yaşındaki bir insanın hala metalci veya rapçi kıyafetleriyle gezinmesini saçma bulurum. bu olay liselilere mahsus ve sadece o dönemde kalmalı

• Bizim okulda bol esofmanlı bi çocuk vardı tek haylmz onu indrip kçmaktı :P komik geliyo yani tarzı da olsa komik gözüküyosa gülerim :PP

0|0
    0|0
  • Rock ve metalciler hep çekici gelmiştir bana :D Ayrıca takım elbiselilerde öylee çok çekici ama hepsi türkü dinlemez be

1|0
    0|0
  • alakası yok bu genelde rapçiler için geçerli oluyor .. evet bana rapçiler ve rockcılar çok itci geliyor

0|0
    0|0
    • teşekkürler bi rapçi olarak bilmem iyi oldu :)

• spor takıl yeterli öyle çuval giyinme

• ya bizimki artık tarzdan cıktı görüş meselesi oldu 99 da dayak yedik bol giyyoz diye ama vazgeçmedik işte.bide bi sözümüz var : derlerki rapçiler neden bol giyerler?rapçilerin takımı büyük ondan öyle gezerler :)

• İş hayatı dışında siyah kumaş pantolon üzerine beyaz gömlek çok itici bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• azda olsa ucundan etkilenir etkilenmiyorum diyen ayalan atar..

0|0
    0|0
  • kız değiilim cevap veremiycem

1|0
    0|0
  • evt kızın biri cevap yazdım

not:bu bi bildirimdir

0|0
    0|0
  • Yok öyle birşey.Ben rock dinlerim ama gömlek giyerim.Ama rahat tarzı da severim.

0|0
    0|0
    • yani bi rock konserine gidince cogu kişi siyah giyimnmiştir ama :)

• Şimdiye kadar birçok rock konserine gittim.Kurban,manga,metallica vs. hiçbirisinde de öyle karalara bürünmedim.Koyuda bir rockçı sayılırım aslında.Bence o kendi kendine ben bunu dinliyorum diye duyduğun bir zorunluluk.Ancak bunu herkes duymayabilir.Nice tanıdığımda var ki adam daha duyulmamış grupları dinliyordur ama hacı hoca kılığındadır.Yani insanın biraz kendi ile alakalı bir durum bence ;)

Yükleniyor...