Evde body yapmaya başladım. Yardım Lütfen?

Evde dumbbell ile çalışmaya başladım. Kendi programımı yapmayı düşünüyorum ancak kafamı kurcalayan program yaparken benm görüşüm trapez kaslarından başlayıp Ön Kol-Arka kol Göğüs Abdominal bölgesi Bacaklar bu şekil düşünüyorum. Yanlış varsa düzeltebilecek olanlara duyrulur.

Güncellemeler:
Trapez kaslarından başlayıp Ön Kol-Arka kol Göğüs Abdominal bölgesi Bacaklar

İdmanı yaparken bu şekil düşünüyorum doğru mudur?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bence önce bir salona git. Orda body yapan iri adamları takip etme ama hocayı dinle ve biraz hareketleri kap. Hangi hareket nereyi çalıştır, nasıl daha iyi sonuç verir öğrenmeye çalış. Sonuç olarak hala evde devam etmek istiyorsan evde devam et. Ama bilinçsizce yapılan vücut geliştirme vücudunu dengesiz ve çirkin bir şekle sokabilir.

0|0
    0|0
    • http://www.bodybuilding.com/ hacım bir bak bakalım sende fikrin nedir bu siteden bakıyorum şimdilik hangi hareketin hangi kas grubunu çalıştıracağını filan anlatıyor @refugee204

• www.bodyforumtr.com da da bişeyler öğrenirsin ama ben zaten bu sitelerin yıllardır abonesiyim. Bilmem gerek herşeyi bilmiyorum hala. O yüzden sana pratik yapmanı önerdim. Sen birde savas cebeci yi bul youtube dan. Videolarını izle verdiği programları incele. Kendisi camianın en eğitimli adamı bence. Bol şans

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben evde fitness yapıyorum da body yapılır mı bilemem

0|0
    0|0
    • deneyecem p90x ler filan da var da bakacaz dur bakalım resim atarım ilerde :)

• Kaslı erkekleri hiç sevmiyorum ya.

0|0
    0|0
    • www.bodybuilderforum.biz/.../Bodybuilder.jpg

Bu şekil olması görüşündeyim aşırı abartıp toz kullanıp yapma görüşüne kesinlikle katılmıyorum zaten.

• Boşuna eziyet etme kendine boş ver. anan bir bardak su istese üşenirsin :D

• Alakası yokk :) hayatta ikiletmem lafını o iş mevzu farklı :)

• evet doğru ama sıkma kendini fazla sonra sakatlık olur toparlanamazsın

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyorsun devam et.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Genel vucut tüm vıcut programlarında sırt egzersizleriyle başlanır arkasından göğüs omuz bacak triceps biceps diye gider

0|0
    0|0
  • 1. idman göğüs ön ve arka kol 2. idman sırt bacak 3. idman omuz miğde kolsay gelsin ısınmayı unutma..

0|0
    0|0
  • En az 3 ay devam et sonra spor salonuna git

0|0
    0|0
  • Bilader ben anlatayım mı?

0|0
    0|0
    • buyrun tabi

• çok kas yapıp tırt olacağına az kas yap atletik ol güçlü ol. HEDEFİMİZ BU ZATEN :)

• Vazgeçme kardeşim

0|0
    0|0
  • Evde bişey olmaz eğer evde yapılacak olsa millet salona gider mi? Bilinçsiz yapılan şey sadece zarar verir. Tavsiyem bir salona git ordaki hoca sana zaten söyler set sayılarını orda çalış. Evde çalışma

0|0
    0|0
Yükleniyor...