Spora basladiktan bir sure sonra birakmak?

Ya ben spora baslamak istiyorum. Vucudumu sikilastirmak icin. İstedigim forma geldikten sonra sporu biraksamda sadece yuruyus yapsam tabii yemegime dikkat ederek, formumu korurmuyum? Yoksa ayni sekilde spora devammi? Yani cunku ben usengecim biraz en fazla bir iki sene giderim spora. ne diyosunuz?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Iki sene devam edersen zaten kendiliğinden bırakmak istemezsin.

1|0
    0|0
    • ya ben usengecim birazda o yuzden dedim bilmiyorum olabilir dahaonce hic spora gitmedim :D

• Öyle hemen baklava yapılsa ohoooo :D

• olmasin zaten bosver :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• dediğin gibi yaparsan kilo almassın alsanda fazla almassın yine fit olursun vucudu fit tutmak icin illa salonlara gitmeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Vücut düzenli yağ yakmaya antrenmana alışınca bıraktığında tekrar hantallasir ve yedigin kilo olarak depolanır ya başlama ya da başla hafta da iki uç gün git

1|0
    0|0
    • Zaten gidersem iki uc gun giderim. İstedigim hale geldikten sonra yuruyus yapsam her gun duzenli olarak yetermi sizce?

• Ya tabi canim benim amacim formumu korumak zaten. Hem devam edersem kas yumagi olmaktanda korkuyorum acikcasi. Baklavasi olan kizlar var yahu :/

• O zaman yürüyüşe devam et :) ağırlık calismazsan baklavan olmaz merak etme :)

• spor şart istediğin kadar yediğine dikkat et bir zamandan sonra vücud eski haline döner

1|0
    0|0
  • sporu bırak kilo alırsın

1|0
    0|0
  • bıraktığın zaman kiloda alırsın kas varsa kaslarında erir, sadece yürüyüşle formunu koruyamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Formunu korursun yürüyüş yaparak.

1|0
    0|0
    • bende oyle dusunmustum ama kilo alirsin yine diyolar :(

• O zaman sorun yok canım yürüyüş külfetsiz ve en güzel spor

• Aynen :))

Yükleniyor...