Ilham Aliyev diktator mu?

ilham aliyev haqqında bilmek istedikleriniz ve söylemek istedikleriniz varsa söyleyin sizce o diktatör mi? onun babası haydar aliyev zamanında qarabağ savaşının ortasında naxcivan bölgesini azerbaycandan ayırmaq istemiş ve ülkeyi parçalam istemisdir, yani ermenilerle çalışmışdir, zamanında süleyman demirel ve rusyanın desteyi ile ıqtidara gelen aliyevler azerbain en kötü dönemini yaşatmışlar, daha geçen gün azerbaycan da yayılan video milletvekili güler ahmeovain rüşvet almasını ortaya çıkarmışdir, burada ilham aliyevinde ismi geçiyor fikirlrinizi bekliyorum

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aliyev diktatör mü bilmem ama iyi bir lider olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• ben bir Azerbaycanli olarak ve ya Azerbaycan Turku ikiside aynidir Ilham Aliyevi cok severim babasin daha cok severdim diktatormu ? hayir

ama keske olsaymis. bizim insanlardan oyleleri varki kendim onlara ben prezdent olsaydim size iskence yaparak oldururum diyorum

0|0
    0|0
  • babadan ogla dönen her tezgah diktatörlüktür demir yumrukla yönetiyolar onca petrol gelirine ragmen askeri yönden cok zayıf ermenistan gibi k*c ici kadar yerden karabagdaki topraklarını alamıyo hep cukka

0|0
    0|1
  • diktatörlük iddiası abd tarafından ortaya atılmış... suriye gibi azerbaycan ı da karıştırmaya çalışıyor olabilirler. serin kanlı olun.

0|1
    0|0
  • bilib bilmeden konusmayin ALIYEV cok iyi cumhurbaskani .. Haydar ALiyev ise Azerbaycan icin cok seyler yapti

0|0
    0|0
Yükleniyor...