Sporla ilgilenenler bu soruya baksın lütfen?

Mekiğin göbek erittiğini duydum ve göbek eritmek istediğim için bugünden itibaren mekik çekmeye başladım bugün 100 mekik çektim bir ay aynı şekilde devam etsem baya yağ yakar mıyım? Mekiğin göbek erittiği doğru mu? Bir de mekiğin karın kası yaptığını duydum bu doğru mu?

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• mekik göbek eritmez sadece kas yapar. o kas da yağın altından belli olmaz zaten. göbeğin sadece vücuttaki yağ oranından dolayı oluşur. yağ eritmek için kardiyo yapmalısın. mekikle uzaktan yakından alakası yok sporcu biri olarak söylüyorum sana bunu. bilmeyen herkes he diyip sallamış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Mekik zaten karın bölgesi hareketi yani yağ yakmasından ve karın kaslarını geliştirmesinden doğal bir şey olamaz :) devam et sonuç alırsın.

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ yakma yoktur bırakın bu işleri.

0|0
    0|0
  • yazdıkların aynen doğrudur ve evde oklavanın birazdaha uzununu düşün ensene koy sağ elinle oklavanın bir ucunu sol elinlede diğer ucunu tut ve sağa sola orta ritimde çevir 10 dk yap bel bölgende incelecektir ayrıca doğal yağ yakıcı olarak bir çorba kaşığı elma sirkesi 1çorba kaşı limon ılık suyla sabah aç karna iç ama sadece bir hafta yap sonra 1 hafta ara ver sonra bu şekilde dvm ett kolay gelsinn

0|0
    0|0
  • Mekik göbek falan eritmez öyle bir saçmalık yok. Senin yağlarını yakman için kalori harcaman gerekir. Öyle mekik çekmeyle falan erimez. Yürüyüş, koşu ve diyet yapman gerekir.

0|0
    0|0
  • Hepsi doğru.

0|0
    0|0
  • harfiyen doğru

0|0
    0|0
  • yanlış duymuşsun cano ama sen yine de hobi olarak yap tabi

0|0
    0|0
  • Erittigine gore karın kası tabiki de yapar. en zor yakılan kas gruplarından biri karın kası. ama bunu dedimde fazla zorlama kas liflerine zarar verirsin o zaman.

0|0
    0|0
  • Ekmek yeme kesinlikle ve seker i birak mekik o sekilde bir ise yarar

0|0
    0|0
  • göbek mutfakta erir

0|0
    0|0
  • Doğru ama bir aydan fazla devam et, sınır koyma.

0|0
    0|0
  • yalnızca mekik çekerek göbek eritemezsin, yediğinden fazlasını yakacak kaloriyi harcaman gerek

0|0
    0|0
  • bölgesel yağ yakmak diye birşey yok squat deadlif cardio gibi hareketler daha çok yağ yakar

0|0
    0|0
  • Karın kası yapar ama yağları eritmek kardıo felan yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağ yakımı yoktur

0|0
    0|0
  • ikiside doğru 1 haftadan sonra duyduğuun acıdan sonra bırakmazsan devam et :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sadece mekikle olacak iş değil tabi. Yanında beslenmene de dikkat etmelisin. Ve ilk gün için 100 çok fazla. 40'tan başlayıp her gün arttırarak ilerlemeni öneririm.

0|0
    0|0
  • yakar ama diyetle birlikte uygulamalısın birde her gün düzenli yap aksatma

0|0
    0|0
  • Mekik karın kaslarını çalıştırır göbek eritir kas bile yapar

0|0
    0|0
  • Eritir

0|0
    0|0
  • yakarsın günde 50 kere çeksende yakarsın 2 ayda 2 beden incelirsin