Eski sevgilimin evine gitmem ne kadar sağlıklı?

Sevgilinzle ayrıldnz o size en başında yalan söyledi ve sizde ayrıldıktan sonra yalan söyledğni öğrenedenz.Yüzleşmek içinde evinede gittnz işyerindede beklednz ama ulaşamadınız ve öğreniyr sizn onun peşinde oldugunuzu..en sonunda arıyorsnz görüşelim die tabii itiraz ediyor görüşmem die. siz ise ne yapıp edip görüşüp hesap sormk istiyrsnz ikna ediosunuz görüşmeye ama adam ben evde senle görüşmk istyrm diyor sizse o evde hatıralarınz oldugu için o eve gtmk istemiosunz.evde görşmezsek istemiorum dio.herşey bu evde başladı herşey bu evde bitecek dedi...sizce bu yapmaya calışıyor ne kadar sağlıklı benim o eve gitmem.?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• eve gitme ayıldıgın insanin evine neden gidiyorsun ?

0|0
    0|0
    • gitmek istemiyorum zaten...onunda neden byle bişey istediğni anlamış değilim..

• yani birak uğraşma klasik hareketleri yapicak yok ayırlma kendimi vurum bilmem ne saçmalicak ne hali varsa görsün bence hiç buluşmana bile değmez illa buluşucaksan dişarda görüşürsün

• dışarda görüşmem lazım...

Erkekler Ne Diyor 9

• biten bitmiş giden gitmiş ne kosturuyorsun ki salla gitsin

gidip ona serefsiz manussuz hakaret küfür etmelerin sonucu bir sey mi olacak yok

ugrasma evede gitme derim

0|0
    0|0
  • bittiyse hala neden hesap sorma ihtiyacı duyuyorsun.bence sen de kafanda bitirmemişsin.hala içinde mantıklı birşey duyup devam etmek istiyorsun.bitiyse daha nedenini merak etme

0|0
    0|0
    • bittiii...

sormam lazımmm yapılanları haketmedimm.

yüzüne vurmam lazım gerçkleri..

• ya zaten bitmiş bir ilşki..illa eve çağırıyorsa var bunun altında bir bit yeniği.bence gitme.bana göre sende artık madem bitmiş çok zorlama yok yalanını yakaladım yok yüzüne vurmam lazım diye gurur yapma.bak işine gücüne bu saatten sonra..fazla gurur g.te vurur..unutma..

0|0
    0|0
  • yalanların üstüne bina kuramassın çok geçmeden yıkılmış yalanla iş yürümez korkuyordur senin onu mat edeceğini biliyor.

0|0
    0|0
  • sen evhamlanıp, büyütüyorsun... hiç görüşmeyede gerek yok.. açarsın telefonu.. meramını evirip çevirmeden, işi uzatmadan bittiğini söylersin...kendine güvenen, kendine hakim bayan böyle davranır...

0|0
    0|0
  • bi tuzak olabilir dikkatli her olasılığı düşünmen gerek

0|0
    0|0
    • evet bnde öyle düşünüyorum..çünkü seninle ilgili bir ahdim var dedi.sakın yanlış bişey yapma dedi.

• bence plan yaparak git oraya varmadan önce evin dışına içine iyice bak yanında neolur ne olmaz bişey taşı yada 1-2 arkadaşınıda al onlar kapıda beklesinler sen kapı açılcak sekilde bırak.ne bileyim bir sürü plan var aklımda bunlar stratejisi yüksek olanlar spfistike lerde canın ynar

• bittiyse neden bişey hesabı sormak istiyorsunki bu sadece sana acı vericek

0|0
    0|0
  • hiç arama diğer sevgilisi ile birliktedir iz bırakmaz

0|0
    0|0
  • Git git

durduğun kabahat

:)

0|0
    0|0
    • dalga geçme...

• ısrar edersen aneksenimin tarafa gecerim o-na gore :-)

• soran ANEKS alt katta..

en alttan 3. zili çal.

Kızlar Ne Diyor 8

• Hata sen de yalan söylediğini öğrendikten sonra ne diye konuşmak görüşmek hesap sormak istersin ki , bir de peşinde dolanıyorsun , neyin hesabını soracaksın ?Bırak ne hali varsa görsün muhatap olma .

0|0
    0|0
  • gitme o eve iyi şeyler olmuycağı kesin:/

0|0
    0|0
  • bnce gitme eğer gideceksen de kendini kolla ne olur ne olmaaz barışma ihtimali ustune atlama ihtimali yuksek olur kendine guveniyosan azına tukurup bişe yapmasına izin vermycksn git bağır çağır çk dışarı ama tehlikeye değmez

0|0
    0|0
  • uğraşmam bile hem sen neyin hesabını sorucaksın adam senden kaçmış gitmiş. Gururlu ol azcık.

0|0
    0|0
  • Ya bitirdiysen neden hala uğraşıyorsun bırak nehali varsa görsün

0|0
    0|0
  • Ayrılmak istiyorum deseydin yalanlarını ogrenmeni ve hesap sormanı anlayabilirdim fakat, ayrıldıktan sonra bu davranıslar seni zavallı durumuna dusurur

0|0
    0|0
    • hiçte bile beni zavallı duruma nie düşürsün ki adam nişanlıymışş bunun hesabını sen sormazmıydın?

• Nilca..sadece neden die sorcammm başka bişey beklediğim yokkkk olamazda...bilmem anlatabildim mi?kmsenin düşüncemi onaylamasınıda beklemiorum..sizinkinede saygı duyuyorum..

• teklif var ısrar yok

:)

• Herşey evde nasıl başladı?

0|0
    0|0
    • bnde anlamadım o dediğini..

ama evine gider gelirdim yemek yapardım ütü yapardım vs şeyler işte.

yaşanmışlıklarımız var onu kastediyr galiba..

• seni orda sik...p atacak gitme bence..

0|0
    0|0
Yükleniyor...