Kırmızı lens almayı düşünüyorum çok mu saçma?

Garip tepkiler aldım bazıları şunlar:

-Sapık mısın?

-Saçı da boya göbeğine de piercing tak tam olsun.

-Sen ne içiyorsun anlamıyorum ki.

-Sen kedi de kesiyorsundur.

-Olum satanist misin lan iblis

-Bi' gün de mantıklı şeylerle gel be

-Ben de evde komodo ejderi beslemeyi düşünüyorum.

-Ya işin mi yok senin

-Yanlış anlarlar bu çocuk ne kullanıyor diye her çevirmede içeri alırlar.

-Çok güzel seni destekliyorum bence yapmalısın.

daha var ama bu tepkileri geldi aklıma siz kırmızı lens takan birini görseniz naparsınız?

Güncellemeler:

link

Kötü mü?

0|0
10|12

En İyi Kız Görüşü

• benım fıkrım var : madem okadar ıstıyorsun al sonucta ıcınde kalmasın sonra bır fotografını cek koy prolıne tekrar bu soruyu sor nasıl olmus dıye :)

0|0
    0|0
    • Tamam bi' hafta içinde Gözlerimi çekip koyarım denemek için numarasız alırım.

Kızlar Ne Diyor 9

• pek mantıklı değil, marjinal olmak için bu kadar çaba neden diye sorarım.

farklı olmak güzel bazen ama aşırısı itici. linkteki resimde itici ve ürkütücü görünüyor.

0|1
    0|0
    • Çabalamıyorum zaten tuhaf bir insanım kabul ediyorum. Normal şeyleri sevmiyorum ama bunu farklılık için değil sevdiğim için istiyorum.

• tuhaf biri olduğunu düşünüyorsan bu tepkileri önemsemeyeceksin ve normal karşılayacaksın.

• Hayır olmaz.

0|0
    0|0
  • Hem de çok...!

0|0
    0|0
  • sen istiosan al

0|0
    0|0
    • Evet başkasının düşünceni pek önemsemem gerek ben olsam öyle derdim ama tepkiler gerçekten çok kötü.

• böög diorum arkadaşım daha düzgün bi renk seç ne o öyle :)

0|1
    0|0
    • Yapma ama çok güzel bi' renk hani kolun kesilir siyaha yakın bir kan çıkar. Toplar damardır pis kandır o daha koyudur tam o renk istiyorum. Şimdi anlamışsındır güzel di mi :)

• bi git ya :)

• Korkarim..

0|0
    0|0
    • İnsanların bakışlarımdan korkmasına alışım bir de gözümden korkarlarsa daha da iyi olur biraz manyaklık var. Eski sevgilim göz fobisi vardı ağlatmıştım. Psikopat mıyım neyim..

• Yok yok piskopata baglamisin sen.. :/

• Yatay geçişle psikolojiye geçer kendime bi' çare bulurum artık olmadı bi' kere daha psikoloji için çalışır okurum.

• Erkek adam vampirde olsa renkli lens takmaz, o kadar!

0|1
    0|0
    • Ben küçükken hep kırmızı gözlerim olsun isterdim. Kırmızı renk sayılmaz okey de bile renkli kırmızı ve siyah renksiz yeşille mavi o yüzden oradan da çağırışım yapamadım ki..

• Little Einstein link

• iğrenç yaaa

0|0
    0|0
  • ay çok sıradan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok sıradışı durur, şaşkın bir şekilde bakarım :)

0|0
    0|0
  • al gitsin ya zevk senin kim ne derse desin

0|0
    0|0
  • Çok çirkin olur be yavru yaratık gibi olursun :D Sana söylenen 1.2.3.6.7.8. cümlelerin aynısı söylüyorum :D Farklılık arayışındasın sanırım

0|0
    0|0
  • euzubillahimişeytaniracım+süphaneke başka bişey bıldıgım yok zaten .

1|0
    0|0
  • Hayır yaşta 18-24...Genç olsan dikkat çekmek için diyeceğimde.O kadarmı çaresizsin nan? :/ Hemen yarın ssklı bi iş bulup başlıyorsun işte.Hade bakam

0|0
    0|0
    • Yaş 19 hala dikkat çekmeye çalışan biri olabilirim ama öyle olsa neden kırmızı :D Kendimi bildim bileli istiyorum ondan kurtulamadım galiba.

• Çok black metal klibi izlemişsin,bünyene kişiliğine işlemiş.Az cimili ibo,ceylanla oranı dengele derim.2 sene sonra ben nasıl böyle salakça bişey yapmayı düşünmüşüm diyeceksin,bak ondan eminim ama ;)

• Yok dostum küçükken de istiyordum o zaman şirinler izliyordum bir de.. :D

• muhteşem olur..

0|0
    0|0
  • usta bende almayı dusunuyorum aldıysan bı mesaj atsana

0|0
    0|0
  • bende almayı düşünüyorum ama 1 numara miyopum numaralı kırmızı lens bulamadım

0|0
    0|0
  • evet çok saçma

0|0
    0|0
  • çok saçma bence

0|0
    0|0
  • çok mu mantıklı ?

0|0
    0|0
  • Korku filminde dublor mü olcan