Bir kadın kendini nasıl 'bakımlı' hisseder?

Bir kadın için makyaj, rimel, ruj dövme ve piercing önemli midir? Ben açıkçası bakımlı ve biraz açık giyinen bayanlardan çok hoşlanırım ve özellikle bir bayanın koltukaltlarına çok dikkat ederim ve bir bayanın tüysüz koltulaltlarını görmek benim çok hoşuma gider ve etkiler. Bazı kadınlar var ki makyajda aşıya kaçıyor bu da bence doğru değil, bir de bayanların açık ve çekici giyinmesini, dövme ve piercing yaptırmasını nasıl karşılıyorsunuz? bence çok hoş :))) bu konu hakkında görüşleriniz rica olunur :)))

Güncellemeler:
:)))) sen bi dövmeyle piercing yaptır bence :)))

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Bazen kendimi bakimsiz buluyorum bazense bakimli. Ruh halime gore degisiyor diyelim, havaya gorede etrafimdaki insanlarada. Ruh halim iyiyse kendim.icin birseyler yapiyorum kas aliyorum, kiy tuy bakimi kremler, yuz temizlemeye ozelikle ozen gosteriyorum giydigime, dis bakimina cok fazla onem veriririm. Bunlar bence bakimli.kiliyor beni, ama dedigim gibi ruh halime bagli, bazen kendimi cirkin bulup birsey yapmak istemiyorum.

Ruh hali benim.icin bakimda en onemli seydir, cunku ozaman guluyorum, kendime ozen 6osteriyorum. Dovmeyide cok severim bellime istiyorum illerde, ve kucuk bir tane sirtima, piercingde ayni cok istiyorum

0|0
    0|0
    • Piercing ve dövme bambaşka ya, ben göbeğine yapanları severim bide :)

• Yaa işte öyle çok tarz ve açık giyinen kızları srviyorum,düşük bel, açık göbek, piercing dövme felan harika ya tam istedigim kızlar <3

• haha:)

Kızlar Ne Diyor 5

• açık saçığın da bir sınırı olması gerektiğini düşünüyorum, teşhirci boyutuna gelmemeli en azından. herkes onun kıçını başını görmek zorunda değil , ayarını kaçırmadığı sürece ne istiyorsa onu giyebilir.

dövme de aşırı büyük olmayan dövmeler hoşuma gidiyor, piercing beğenmiyorum ben pek.

herşey kıvamında güzel. çok hafif bir makyaj güzel görünebilir, aşırısı çok itici görünüyor.

0|1
    0|0
    • aynen zaten aşırı aCık giyinmek de insanı itici gösterir ama küçük bi dövme güzel olur aslında..

• dövme ve piercing sevmem ben..yaptırmam da. ama temizlik zaten ilk kural..makyaj aşırıya kaçmamalı tabiki ancak hafif makyaj her kadına yakışıyor. kadın dediğin biraz çekici olmalı doğallık diye tutturup bakımsız gezilmemeli diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Doğru makyajı yapmak çok önemli, bakım olarak tırnak bakımı, kıl tüy bakımı gerekli. Dövme yaptırmak isterdim, ama piercing falan bana göre değil.

0|1
    0|1
    • evet çok haklısın bir kadın için bakımlı olmak vazgeçilmezdir zaten şüphesiz :) ben bir de bir bayanın tüysüz koltukaltından hoşlanırım bu çok ilginç gelir bana da bir de biraz açık giyimli kızları severim :) galiba dertli birisiyim anlaşılan yafa sevdiklerim çok ilginç :)))

• O yüzden severim eğlencelidir. Ama ciddi düşünemiyorlar pek.

• :))) :)))) kadınlara çok dikkat ederiz biz :)

• bakım çok önemli tabii

0|0
    0|0
  • Bakımlı bayan herşeyden önce temizliğine dikkat eden bayandır.

0|1
    0|0
    • hergün yıkanmalı değil mi

• hergün olmasa da iki günde bir yıkanmalı, en azından saçlarını yıkamalı :)

• Kıldan tüyden arınmalı. Güzel kokmalı. Elleri ayakları bakımlı olmalı. Saçları dağınık olmamalı vs.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...