Sınıf arkadaşım beni çok kırdı

Merhaba arkadaşlar,

benim çok iyi anlaşdiğim bir erkek sınıf arkadaşım vardı... çok iyi anlaşdiğim derken sadece sınıfta çok iyidik... benimle aile sorunlarını bile paylaşıyordu... onun iş yerinde hiçbisy yolunda gitmiyordu tıpkı benm gitmediği gibi... sınavlarda aynı puanları aliodukkk...herşeyimiz aynıydı... gün gelir hasta olduğunda bana değil başkalarına mesaj çekerdii ben hastayim bugün okula gelmiyorum diye... bana yazmazdı anlamıyorum niye..oysaki benle bukadar çok iyi anlaşırken...sonra ben 3 hafta oldu okulu bırakalı... ona facede yazdımmm ben gelmicem bidaha okula diye... çünkü mesaj felan yazmıoduk birbirimize sadece okulda iyidik... bu beni dün facede silmiş ama anlam veremiyorum neden sizce neden silmiş olabilir? bide okulda benimle iyi anlaşırkennn neden özel hayatta benimle samimiyetlik kurmadı? yorumlarınıza ihtiyacım var özelikkle erkeklere soruyorumm...

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• aynısı benimde başıma geldi tabi sınıfta değil engeller var arkadaşım engeller bunu senin yüzüne kesinlikle söyleyemez ve sadece şunu yap kendini tut ve ona cevap verme karşılık verme

0|0
    0|0
  • Okulda en iyisi sensin okul kötü belki ondandır ama dışarıdaki arkadaşlarıyla kıyaslamamış bile. Yorumum sert oldu ama bana bu geldi. Okul sıkıcı senle konuşuyordu zorunlu olarak gibisinden tabi ben bilmiyorum izlenimim bu yönde anlattıkların yetersiz çünkü.

0|0
    0|0
    • arkadaslariyla kiyaslamamis yani neden kiyaslamamis olabilir ?

• Ben öyle anladım biraz sert oluyor ama ne anlarsam onu yazıyorum kusura bakma. Şimdi ben şöyle düşündüm okul kötü arkadaş edecek pek insan yok. Senle de okulda takılıyor çünkü başkası yok kötülerin arasındaki en iyi arkadaş olabilecek kişi sensin ama sen de kötüsün o yüzden dışarıda sana ihtiyaç duymuyor fazla yüz göz olmuyor. Ne anladıysam o.. :/

• Benim sevgilim de beni facesinden sildi. Cevap da vermiyor:/ neden sildiğini bilmiyorum:// ben de çok kırıldım. Seninkine gelince o seninle sadece sınıfta iyiymiş. Sınıf dışında değilmiş. O yüzden sen kafana takma. Kimileri özelde iyidir, kimileri de genelde iyidir. Onu kafana takma sen.

0|0
    0|0
  • benim sınıf arkadaşım seneler önce kafama sıra fırlatmıştı 1 saat sonra barışmıştık be benım kafam kırıldı kalbim kırılmadı

0|0
    0|0
  • seni kanka olarak görüyor, ilişkinizin sevgiliye dönüşmesini istemiyordur.

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş

0|0
    0|0
  • hemen okula geri dönüyorsun küçük hanım...

0|0
    0|0
  • En hayırlısı bu belkı üsteleme

0|0
    0|0
  • ya nişanlandı ya da senden umudu kesti

0|0
    0|0
  • kırdı derken?

0|0
    0|0
  • belki de senden beklentileri farklı idi ve o ışığı göremedi.

0|0
    0|0
  • Okulu neden bıraktın?

0|0
    0|0
    • zor geliyordu bana yapamadim...

• üzüldüm senin adına okulu bırakmamalıydın.

arkadaşınla ilgili de şunu söyleyeyim dengesizin tekiymiş takana takma kendi işine bak önüne bak.

• tesekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• okuluna geri dönmelisin

0|0
    0|0
  • Ne yani sen duygusal bişey hissetmediğin birinin sana neden daha fazla samimiyet göstermediğinden mi yakınıyosun? Anlamadım bacım..

0|0
    0|0
  • Okulu bırakmasaydın keşke.

Sevgili bulmuş olabilir, genelde erkekler sevgili bulunca diğer arkadaşlarını direk siliyor. Belki senin ondan hoşlandığını(inkar etme hoşlanıyorsun) anlamıştır.

0|0
    0|0
    • hayr hoslanma degilde benm icin bir degeri vardi sonucta cok iyidik

• Anladım seni, belki o yanlış düşünmüştür. Bence sor ona, içinde kalmasın.

• sordum cevap vermedi vermiyor bi tuhaf ya

Yükleniyor...