Dünki hem manchester city barcelona maçını hemde manchester city bayern münih maçını izleyen arkadaşlar?

Dünki Mancester city barcelona maçını ve gruplardaki manchester city bayern münih (münih 70 dk on kişi oynamıştı) maçını izleyen arkadaşlar iki maça göre ve city'e karşı oynayan bu iki takımdan bayern münih mi daha güçlü barcelona mı?

• iki maçıda izledim bence barcelona daha iyi
    33% (2)50% (2)40% (4)Oy Ver
  • iki maçıda izledim bence bayern münih daha iyi
    67% (4)50% (2)60% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• sadece dün oynanilan city varca macini izledim ve city cidden berbatti. barca ile muni kiyaslamasi yapiyor isek burada durup bir dusunmem lazim... munih diyorum. Lewandowski, Götze, Muller.. falan filan iyiler. gecen sene de gorduk nasil iyi olduklarini. Barca'ya gelicek olursak Messi su ingilizler karsisindaki tutumunu kirmali bence. O penaltiyi hadi kacirdin diyelim sonra kale bosken nasil vuramadin sen Messi'sin madem.. Neyse Barca'yi da cok yermemek lazim dunya takimlarindan en nihayetinin.

0|0
    0|0
    • sen nasıl bu kadar iyi biliyorsun futbolu :D bir erkekten bile iyisin helal olsun :D peki kim iyi sence münih mi barca mı?

• bana sorarsan sevdigim takim yani Munih. Almanlara boşuna panzer demiyorlar. Barca formunu duzeltebilirse eger yine iyi olabilir gozumde. Yenmesi bir seyi ifade etmiyor benim icin oynadigi topu nasil oynuyor o onemli zevk veriyor mu vermiyor mu.. Barca mi Madrid mi dicek olursan da Madrid cok net. Bale yeter :))

• ahaha :D. süper :D.

Kızlar Ne Diyor 4

• B dedim

0|0
    0|0
  • Barcelona çok iyi bence Suarezi beğendim özetleri izledim de süperdi

0|0
    0|0
  • iki maçıda izledim bence bayern münih daha iyi

0|0
    0|0
  • Barcelona iyi