Günü ağlayarak geçirenler var mı?

uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımla yaklaşık 3 saattir dertleşiyoruz. erkek arkadaşını çok severken yaşadığı problemler yüzünden intihar edip vefat edişini anlattı.mezarı gözükmesin diye her gün çiçeklerle kaldığı yeri nasıl süslediğini,en son konuşurken kullandığı kelimeleri derken 3 saat hönkülemişisiz.gün içinde ağlayanlar oldumu?,gün sonunda ise haline şükredenler_?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Her zaman halimize şükretmeliyiz, boşuna dememişler beterin beteri var diye.. Şu an bile şükrediyorum..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Belki de son günlerim olan şu günleri mutlu geçirmek için elimden geleni ardıma koymuyorum...

Fakat seni çok iyi anlıyorum, çok sevdiğin birini kaybetmenin ne olduğunu anlatmaya kelimeler yetmez.

0|0
    0|0
  • kendime söz verdim ne olursa olsun ağlamayacağım diye. zor oluyor ama sözümü tutuyorum. bu sözü 12 yaşımdan beri tutuyorum..

0|1
    0|0
  • ağlamak kadar güzel bişey var mı ya..surat ifademin en iğrenç olduğu an olabilir ama en rahatlatıcı yöntemde ağlamaktır :)

0|0
    0|0
  • günü değil ama hayatı ağlayarak geçiriyoruz :(

0|0
    0|0
  • fotoğraftaki kişi sen isen bence hiç bir erkek ağlamaz daima tebessüm :) dudaklarına bayıldım nasıl ayılacağım:)

0|0
    3|0
  • sizi görünce şükrettm

0|0
    0|0
  • malesef :(

0|0
    0|0
  • Gun boyu uc toplanti, ucer saatten dokuz saat surdu

0|0
    0|0
  • Çok şükür sakinim artık.

0|0
    0|0
  • ben varım tüm gün ağşladım

0|0
    0|0
  • Üzülerek cevap veriyorum. Evet!

1|0
    0|0
  • Hayır. Spor ve alkol iyi bi' ikili. Ağlamaya pek vakit kalmıyor.

0|0
    0|0
  • ben ne şükrediyorum ne ağlıyorum.Allaha inancımı hergün kaybedip,yeniden inanıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Her gün ağlıyorum

0|0
    0|0
  • Aglamıyorum.

0|0
    0|0
  • İcerek geciriyorum. Derslere baslamadim henuz. Haftaya tempo basliyor. Simdiden bir ders bunaltti beni. Kadin susmuyor arkadas.

0|0
    0|0
  • Gun icersinde degilde geceleri bana koyan herseye ağlarım

0|0
    0|0
  • Ahmet Yesevi miyim beyb

0|0
    0|0
  • ha o dediginden

0|0
    0|0
  • vardır elbet