Sınıfınızdaki esprili insanları nasıl görürsünüz?

siz sınıfta espri yapan ve sizi güldüren birisini nasıl görürsümüz... arkadaş olarakmı , hoşlandığınız biri olarakmı yoksa sınıfın aptalı olarakmı...mesela ilerde size çıkma teklifi etse bu artı durummu olur yoksa bişey değiştirmezmi

i

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

• herkesi güldürüyosa hoşlanmam ama bana özelse hoşlanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Espriye göre değişen bi durum.

0|0
    0|0
  • Espirileri severim.

0|0
    0|0
  • oyhh yeriimm onları yerriiimmm yeriiimmm :)

0|0
    0|0
  • herkesin zevki farklıdır şimdi ben derim seninle çıkarım o der ben çıkmam ama espri anlayışının ve insanları güldürebilmen artı ayrı bir sempati katıyor 'bence'.

0|0
    0|0
  • sınıfın maskotu olur genelde öyle kopuk insanlar onlar olmazsa sınıf eğlenceli olmaz mesela her sınıfa şart bi iki tane kopuk tip

0|0
    0|0
  • Sevgili olup acı çekeceğime arkadas olup mutlu olurum :D

0|0
    0|0
  • forursunuz, gorursumuz? :/

0|0
    0|0
  • güler geçeriz işte zaman güzel geçer :)

0|0
    0|0
  • bencee samimi arkadaş derim geçerim belli edersen biraz o başka

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyliyim tip de önemli tabii ama esprili erkek bana her zaman çekici gelmiştir :)

0|0
    0|0
  • Bişey değiştirmez. Genelde soğukkanlı fazla konuşmayan insanlardan etkilenirim.

0|0
    0|0
  • esprisine göre değişir zekiceyse hoşuma gider ilk önce arkadaş olarak düşünürüm ilgisini belli ederse değerlendirmeye alabilirim

0|0
    0|0
  • eğlenceli biri olarak görürüm .. =) ama iyilerdir

0|0
    0|0
  • arkadaş olarak

0|0
    0|0
  • En sevdiğim insandır. Candır. Arkadaşlarım hep esprili insanlardır. O tür insanlarla arkadaşlık yapmaya bayılırım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• espirili insan candır somurtup duran insanla vakitmi geçer?;))

gülmekten altına işemek ayrı bi zevk verir ,))

sevgilide olur arkadaş da, rakı şarap fark etmez yeter ki kafa bulsun ;))

0|0
    0|0
  • sınıfı değil kızı güldürmek önemli. sürekli onu güldürmeliyim diye düşünmemelisin.ve mutlaka kıza dokunmalısın.bu seni aseksüel-arkadaş katagorisinden uzaklaştıracaktır.

0|0
    0|0
  • Fazla kafanı yorma espirili olarak görürler nasıl görecekler. Bunlarla sadece yakın olmazlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...