Beşiktaş Liverpool bileti isteyen vatmı?

Arkadaşlar kombineem var Beşiktaş Liv maçı için istanbuldayım benim yerime maça gitmek isteyen en güzel Beşiktaşlı kim?

Güncellemeler:
İstanbul'da değilim
Bilet için para istemem

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• O maç oynanmadımı ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haber gerçekse bile yapma insanlar böyle güzelliklere alışkın değiller :)

0|0
    0|0
    • Yaw arkadaş biz insanlar bu kadar kötü olduk yani haber vallahi bilahi boşa gitmesin taraftar dolsum

• İyi niyetini anlarım ama insanlar o kadar çok kötü niyete şahit oluyorlar ki inanmaları zorlaşıyor.

• yok istemem dayımda varama bakacaz artık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ahbap ıyımısn?

0|0
    0|0
  • Tskkr ederim ama besiktasli degilim

0|0
    0|0
  • çok isterim

0|0
    0|0
  • Keşke gidebilsem ;)

0|0
    0|0
  • kara borsa mı. d

0|0
    0|0
  • mk elindeki bileti çok değerli sanıp tüm insanlarrr bunu duymalıııı moduna giren bir eleman daha. Ve rahat olun hiçbirinize vermicek bileti. Kendi gidicek sadece hava basmaya geldi. Gitmicek olsa niye bilet alsın

0|0
    0|1
    • sen kötü düşüncelisin Ve hava atmak için kombine almadım ben Beşiktaşıma destek olsun diye ve şu an İstanbul dışındayım ve gerçekten senin gibi kötü kalpli veya havalı bir insan değilim tek başıma maça giden stadlarda hayatım da 2 maç küfür etmemişimdir sen ön yargılı zayıf ve hiç bir zaman bulunduğun ortamlarda liderlik vasfı yapamayan hep dedikodu ve çıkar için herşey evet iyi olanı bile senin olmayacaksa kötüleyen bir karaktersin

• Birde bilet değil kombine var o kadar fesatsın soruyu bile okumadan anlamadan yorum yapıyorsun

• Zuhahahahahha neler yazmış la wowww adam aynaya bakıp kendinde gördüğü eksiklikleri bana yapıştırmış :D zuhahahahha :D ergen git hadi ağlıcağını bilseydim yazmazdım :D

Yükleniyor...