Hangi takımlısın? Peki o takımı tutmanın nedeni ne?

aslolan hayattır hayatta beşiktaş demektir. sevinmek için sevmeyendir. erosa aşkı öğretendir eros sadece karşılıklı sevmeyi öğretmiş karşılıksız sevendir beşiktaş taraftarı karşılıksızca ve delicesine.
öylesine değil ölesine sevenlerdir.

• Galatasaray
    43% (18)53% (34)49% (52)Oy Ver
  • Beşiktaş
    26% (11)19% (12)22% (23)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    24% (10)19% (12)21% (22)Oy Ver
  • Diğerleri
    7% (3)9% (6)8% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|62

En İyi Kız Görüşü

• sebebleri saymakla bitmez
    -Tüm şerefsizliklere haksızlıklara karşı dimdik ayakta durup şerefini satmadıgı için...
    - en kötü günde bile bizim yüzümüzü kara çıkartmadıgı için
    -başka takımların sahip olamayacagı bir ruha sahip oldugu için
    -halkın takımı oldugu için
    -anlatılmaz yaşanır bir atmosfere sahip oldugu için
    - ...
    kelimeler ve cümleler bunu anlatmaya yetmezzz... BEŞİKTAŞlı olmayanlar ugraşmasınlar bile anlayamazlar cünkü... hayattır bizim için BEŞİKTAŞ yaşam tarızıdır bazen deliler gibi eglenmek sesimiz kısılana kadar marşlar söylemek bazen ise en yakınını kaybetmişcesine hüngür hüngür aglamak yensekte yenilsekte herzaman BEŞİKTAŞ iyisiyle kötüsüyle siyahıyla beyazıyla iyi günde kötü günde ölümde dahi beyaz kefenimizle kara topraga girecegiz boşuna demiyoruz... ÖLÜMLE YAŞAMI AYIRAN ÇİZGİ SİYAHLA BEYAZI AYIRAMAZKİ...

3|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 62

• İlkokula yeni başlamıştım. Okula başladığımda Türkçe'de bilmiyordum. Türkçe'yi yeni yeni öğrenmeye başlamıştım. Beş yaşında falanım. Okuldaki arkadaşlarım, hergün 'Beşiktaş şöyle, Beşiktaş böyle, Beşiktaş yine yendi, Beşiktaş çok iyi!' deyip duruyorlardı. Ben de ne olduğunu bilmeden şaşkın şaşkın onları dinliyorum. Bir bana sorduklarında ben de Beşiktaşlıyım dedim. Ne olduğunu, ne yaptıklarını da bilmiyordum. İşte o gün bugündür Beşiktaşlı'yım. İyi ki de Beşiktaşlı'yım.

4|0
    0|1
  • Ultraslan!

3|1
    2|1
  • neden mi beşiktaş? siyah beyaz başlamıştı herşey... resimler siyah beyazdı... yazlık sinemalar siyah beyaz... gözümüzün kara, alnımızın ak olması öğretildi hep... kara gecelerde beyaz sayfalara döktük içimizi... kara sevdalarımız oldu çokça beyaz umutlarla beslediğimiz... ve gün gelecek kara toprağa beyaz kefenlerle gireceğiz. siyah beyaz başladığı gibi, siyah beyaz bitecek herşey!!!

3|1
    0|1
  • Doğuştan ultraslan

5|2
    3|3
  • Beşiktaş
    Çarşı.

4|3
    1|5
  • Galatasaray. Büyük bir tarihi ve şanı var.

2|0
    0|0
  • Trabzonspor tutuyorum çünkü Trabzonluyum :) Memleketini satıp İstanbul takımlarını tutanlardan değiliz çok şükür :)))

1|1
    0|0
  • Fenerbahçe !

3|1
    1|2
  • Fenerbahçe!

3|1
    1|5
  • Beşiktaş Babamız bize miras olarak tuttuğu takımı bıraktı

4|0
    0|1
  • cocuklugumdan gelen bırseyden dolayı

1|0
    0|0
  • 3|1
    4|2
  • Fenerbahçe Sarinin yanına lacivert koydum yıllardır ben senin esirin oldum yağmurlarda camurlarda yanında oldum fenerbahçe sen bizim herseyimizsin 😍😍😍

3|0
    1|1
  • Marşlarını çok seviyorum

1|0
    0|0
  • Galatasaray. Anlatılmaz yaşanır.

2|1
    2|1
  • Bunca yıl gözden uzakta ıssızlarda karanlıklarda sevdamızı buyuttuk biz simsegiz sampiyonluk uzak olsada. ADANADEMİRSPOR

1|1
    3|1
  • www.google.com.tr/search

bundan ötürü :D

0|0
    0|0
  • Takım tutmuyorum.

1|0
    1|1
    • Öldün mü? :D

• Dengesiz de :D

• :d belli

• En Büyük Beşiktaş O Kadarrr ;))

3|0
    0|1
  • türkiyede trabzonspor taraftarıyım. Avrupada juventus derim.

1|0
    0|0
  • Ultra aslan

2|2
    3|1
  • Avrupa kralı Galatasaray...

2|0
    0|2
  • Fener ve semt takımı kasımpaşa, fenerli olmam pederden gelme diğeri de semt takımı zaten

3|0
    1|1
  • Galatasaray tabikide ilkleri yaşatan tek türk takımı olduğu için

2|1
    3|2
  • Cansın

2|0
    0|1
  • GalataSaray bir kültürdür.:)

1|0
    0|0
  • FenerBahceli olunmaz dogulur kanka, ayrica erkek adam takimi.

1|0
    0|0
  • Ekmeksporluyum ben:)

2|0
    1|2
  • 0|1
    0|0
  • Oklahomalıyım Westbrook.

1|0
    2|1
  • Erkekler Devam
    32

Kızlar Ne Diyor 25

• Az önce büyük harf kullandım diye yorumum kaldırıldı buna benzer bir takım sorusunda bu sefer küçük yazayım bari
    💜 Beşiktaş💜
    :)

1|2
    0|2
  • Beşiktaşlıyim. çunku halkin takimidir Beşiktaş

2|6
    1|3
  • Takım tutmuyorum Beşiktaş'a aşığım.
    Amcam sevgiliyi sever gibi seviyordu Kartalı, her deplasmana sevgiliye koşar gibi gidiyordu evden kaçıp kaçıp özendim, kıskandım sevgisini.

Ben az yapamam zaten hiçbir şeyi, az sevemem mesela az nefret edemem hep en uç, en çok ve buna layık sadece Beşiktaş var çArşı kanıtlıyor bir arma nasıl aşkla sevilir. Hayatım çok berbat geçse yüzüm hiç gülmese bile Beşiktaş'ım bana bir güzellik yapıyor iste :)

0|3
    0|1
  • Amaçsız. Babadan kalma FENERBAHÇE !

3|4
    1|5
  • olene dek sonsuza dek her zaman her kosulda her olayda her durumda Fenerbahçe ulan!

2|4
    0|6
  • BEŞİKTAŞ. Çünkü ben ilk BEŞİKTAŞ'a aşık oldum. Aşkı BEŞİKTAŞ'tan öğrendim. Var mı ötesi?

3|2
    0|2
  • Galatasaray.. Çünkü Galatasaray olması yeterli bir neden..

2|2
    1|5
  • FenerBahçe.

3|4
    0|6
  • Fenerbahçe.

0|1
    0|1
  • Ben Galatasarayliyim bildim bileli oyleyim hatta fanatikligim sayesinde futbolla ilgilenmeye basladim neden tutuyorum o avrupa fatihi diye adini duyuran o asla vazgecmeyen o bazi takimlara seref dersi verecek kadr serefli o kim nederse desin sampiyon olacak olurum ugruna lidier Galatasaray !

1|0
    0|1
  • hani illa Türk takımı dersen Ankaraspor ama yok takımını soruyorum dersen Tottenham

1|0
    0|1
  • Galatasaray. baba mirası

2|0
    0|2
  • Galatasaray'lıyım. Gs aşkımız dededen gelir.

0|0
    0|1
  • fenerbahçe

0|1
    0|1
  • Babam fener bahçeli ve bn babamın kızıym :)

0|1
    0|1
  • GALATASARAY, babadan miras bize bu sevda..

0|0
    0|1
  • Trabzonspor, biz kimliğimizde yazan takımı tutarız.

0|2
    0|1
  • Beşiktaş

0|1
    0|0
  • Takım tutmuyorum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray

1|0
    1|2
  • Ankaragücüüü :)) Şehrin takımı

0|0
    0|0
  • FenerBahceli olunmaz, doğulur. Bilmem anlatabiliyor muyum? ;)

0|0
    0|1
  • Galatasaray sevdiğim için

1|0
    0|2
Yükleniyor...