Erkek arkadaşımın ailesi iftar veriyor gitmeli miyim?

Erkek arkadaşımla 3 gün önce kavga ettim hemde büyük bir tartışma. İkimizde birbirimizi hiç aramadık. Sonra bir sebepten ötürü benim aramam gerekiyordu aradım konustuk. Buz gibiydik.

Ancak, dün iş yerimin oraya geldi. Soğuk soğuk konuştuk hiç tartışmadan bahsetmedik. Bana dedi ki (bugün için) iftarımız var gelmeni istiyorum annem babam veriyor. İş arkadaşlarımda gelecek.

Bende dedim gelmem.

Neden dedi?

Benim gönlümü almadın hatta beni bırak annemlere de ayıp ettin.

Akşam kandillerini kutlamak icin annemi ara gönlünü al (ailemle tanısıyor)

Sonuç: Aramadı.,

Bende gece mesaj cektim gelmiyorum iftara haberin olsun.

Cevap yazmadı. Sabah da mesaj atmadı.

Sizce ne yapmalıyım? Annesini tanıyorum Babasını tanımıyorum.

Gidersek babasıyla tanısmıs olacagım ama sevgilisi olarak değil sadece iş arkadaşı olarak..

Ayrıca annemleri de aramadı

Off ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Peki, ailemi ararsa simdi?

Ailemi aradıgı icin gitmelimiyim?
Gıttım ama neden gıttım ?

Aılemı aradı ozur dıledı, babama da dun kandıllesmek ıcın mesaj cekmıs babam soylememıs. Ayrıca annesı aradı o davet ettı gel dıye. Kapıya kadar araba yolladı.

o yuzden gıttım ıyı mı yaptım.

0|0
14|12

En İyi Erkek Görüşü

• Olay bu şekildeyse iyi yapmışsın. Özür dilemesi, annesinin arayıp davet etmesi, kapıya kadar araba göndermesi iftar davetine gitmen için yeterli nedenler.

0|0
    0|0
    • evet hepsını yaptı zaten o yuzden gıttım yoksa gımeyecektım

Erkekler Ne Diyor 11

• Kavga etmişsiniz, aranız buz gibi soğuk, gitmen doğru olmaz. Hatta biraz onursuzluk olur. İş arkadaşlarının gidecek olması da bir şeyi değiştirmez.

0|0
    0|0
    • Ama o iş yerime kadar geldi

• Yok dilemez.

• Özür dilemeyecekse, hem mesajlarına cevapta vermemişse kesinlikle gitme! Zaten o zaman hangi yüzle gelmiş ki sana?

• tabi iyi yaptın savaş dan hiç kimseye fayda çıkmaz sana kocamannnnnnnn aferin

0|0
    0|0
  • gitme o gelmemiş sen niye gidiyonnnn

0|0
    0|0
  • bence git tartışdığı halde seni iftara çağırması iyi bişey

0|0
    0|0
  • o seni takmıyorsa sende onu takma erkekler bende dahil olmak üzere zor kadınları severler bırak o peşinden koşsun

0|0
    0|0
    • :( takmayacagım gitmeyeceğim

• biraz sert ve ayaklarının üzerinde durabiliyor görüntüsü çizmen senin açından avantajlı olur

• Şartlar gitmene uygun hale gelmiş daha uzatmamakla doğru olanı yapmışsın.

0|0
    0|0
  • Gitme.

0|0
    0|0
  • gitme

0|0
    0|0
  • oruçluysan git

0|0
    0|0
  • oruçluysan git...aile ile tanışırsın...

0|0
    0|0
  • gitmemen en doğrusu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• kendine yapılan saygısızlığı ne kadar kaldırabilirsin bilmem ama ailene yapılan saygısızlığa göz yummamanı öneririm.bence hiçbir cevap verme.o senin ailenin gönlünü almaktan bile kaçınıyo sadece aramaktan kaçınıyo.bence hiçbir şey söyleme birşey yapma.zaten iş arkadaşı olarak tanışçakmışsındı.gerek yok.dik dur boşver.

0|1
    0|0
  • Kendi aranızda olan birşey neyse halledersinizde ailene olan saygısızlık büyük hata üstelik arayıp özür bile dilemedi özür dilemesini bekle derim dilemezse ailesi aranızda olan sorunları bilmiyorsa ailesini arayıp özür dilediğini işin çıktıgı için gelemeyeceğini söyle

0|0
    0|0
  • Umarım gıtmışsınrı... Gıtmedıysen yanlış yaptın..

0|0
    0|0
  • Aslında gitmen dogru degil şu durumda o heralde seninle arasını bu sebepten dolayı düzeltecegini zannediyor.zaten gelmiyorum demişsin o zaman gitmiceksin tabikide ama seni ararda gel derse git ama aramazsa gitme...bu sogukluk meselesinide 1-2 gün sonra aramızdaki buzları kırsak olurmu de gurur yapma hoşuna gider ama o kendini agırdan satarsa ben barış teklif ettim dersin ısrar yok dersin

0|0
    0|0
  • bu kadar düşüncesiz birisi için değmez.

0|0
    0|0
  • sen bir şey yapmadan bir şey söylemeden kendi rızasıyla hoşgörüyle arayıp gönüllerini alırsa sadece iş arkadaşı olarak istersen gidersin.ama belliki sen istiyosun gitmeyi.anlıyorum seni ailesini merak etmen gayet doğal.

0|0
    0|0
    • Annesini tanıyorum ama babasını tanımıyorum. Bilmiyorum belki de sevdiğim için bu kadar boyun egiyorum :(

Offf canım sıkıldı :(

• sen ne kadar eğilirsen seni ayağının altına alması o kadar kolaylaşır.bence yinede dik dur fazla samimiyetten uzak dur. sadece ailesine karşı hoşgörülü ol yeter.onla fazla muhattap olmasanda olur.o alması gereken cevabı alır zaten.

• gitme

0|0
    0|0
  • iyi yaptın... peki nasıl davrandı?

0|0
    0|0
    • Hıc bır sey yokmus gıbı davrandı. Hep ılgılendı. Ama ben bıraz trıp attım.

Sonra a

nnesı de cok ılgılendı, guzel ectı.

Ama ben soguktum hanı cok fazla da samımı olmadım.

Iste...

• iyi yaptın iyi...ama artık kaldır soguklugu uzatma meseleyi

• gittikten sonra neden soruosun ki ..

0|0
    0|0
  • gıtmemelısın aılesı senı davet edene kadar gıtmemelısın

0|0
    0|0
  • arasında bi düşünürüz

0|0
    0|0
  • gitme

0|0
    0|0
  • bencede gitme... tamam çocuk güzel bir adım atıp iftara davet etmiş falan ama sende annemi ara demişsin oda en azından 2 dakikasını ayırıp arayabilirdi. Aramamış sen niye gideceksin salla giitsin

0|0
    0|0
  • Bana özelden msj atarsan sana yardımcı olabilirim :) Hatta sana sorucak bazı sorularım var.. Bence o iftara gitmemelisin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...