Kadın ilgisini ne oluyor da kaybediyor?

erkek ilk zamanarda ne kadar yaklaşmalı, ilgisizlik de çok ilgi de kadını uzaklaştırabiliyor. kadının ilgisini diri tutmak için erkek neler yapabilir?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Kadınlar bebek gibidir. hep ilgi isterler .ilgi gösterirsen mutlu huzurlu olursun. ilgini eksik edersen ağlatır mutsuz olursun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sürekli ilgi göster. ama dengesiz ol bi ilgi göster bi soguk ol biraz acı çektir sana tapar (: kız milleti işte sürünmek hoşuna gidio. Not: kendimden bilmiyorum gördüklerimden biliyorum.

0|1
    0|0
  • arada süprzler ypmalısın yada çok gzel vakit geçircgnz gnler olmalı fklı olmalı dger gnlerden eglnmeli iyi ki sennleym demeli :) dediğim gbi arada

0|0
    0|0
    • bunları evet, biliyorum, ama örnek ver yaşadıklarından ya da gördüklerinden, somut

• seni tamamen çözmesine izin verme mesela

0|0
    0|0
    • biliyorum yapmam gerekeni, nasıl yapcağmı bilmiyorum, çok örnek lazım bana, :)

• böle yaparsanda dengesz der bi arayıp sormuor bi canım cicim yapıoır der :)

• zgg'ye göre; ''ilgi azalacak yani ne yaparsan, uğraşma'' mı?

• hiç beklenmedik şeyler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kadının ilgisini diri tutacağım diye kendinden taviz verme. İçinden nasıl geliyorsa sen öyle davran. Bırak seni seven olduğun gibi sevsin, sevmeyen de zaten uyuşmuyordur, bırak gitsin. Sonuçta ne kadar kasarsan kas herşey olacağına varıyor.

0|0
    0|0
  • mesela sen söyle

0|0
    0|0
  • kadını kendine bağlamak istiyorsan ,kadını kıskanacaksın arkadaşım,ama sıkmadan

0|0
    0|0
Yükleniyor...