Okulda başarılı olmak için nasıl motive edebilirsiniz kendinizi?

normalde seneye universitede olmam lazimdi, ama tekrarlamayi sectim. cok skici geliyor herseyi bildigim icin bir onceki yildan, yapmak istemiyorum, ogretmenleride sevmiyorum..

nasil motive edebilirim kendimi ders calismak icin? cok cabukta dikkatim dagiliyor, şu an bile odevlerim varken bu sitedeyim zaman harciyorum :/

ama iste degistirmek istiyorum..

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kendinde çalışma azmi bulamadığında veya bu bittiğinde, çalışmalrının sonucunda kazanacağın hedefi düşün. Ve allahım sen bana yetersin de. Ferahla bir abdest al şükür namazı kıl iki rekat allah yolunu açıke der...

0|0
    0|0
    • sorunda orda, kazanacagim hedefi istiyormuyum? bu yuzden vazgectim emin olmadigimdan gecen yil ne okumak istedigimden, bu sene ailem istiyor, ve maddi bakimdan zorlanmayacagim icin bir bolum sececem :/

• sana yardım etmek isterim.

• Tesekur

Erkekler Ne Diyor 4

• yazın 3 aylık tatilde dayımla inşaata çalışırım öyle bi motive olurum ki genelde hep sınıf birincisi olurum bu yöntemle:) zamanında tabi:)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • brain wave genaretor yaz arat programı indir dinle sesleri.Yapamazsan mesaj at ayrıntılı yazarım

0|0
    0|0
  • Kendimizi motive etmekmi. Durun biraz düşünelim bayan. Motive etmek . Bana ne kadar uzak bir kelime.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...