Kadınları bilen, anlayan biri varsa bana anlatabilir mi?

kadınları anlamak mümkün değil aynı kedi gibiler her gün bir heyecan her gün bir fırtına olaya bak face ten açtığım sayfaya yeni bayan üyeler eklenmiş efendim niye eklenmiş kardeşim bişeyin reklamını yapıyoz bu sayfada insanlara ulaşsın diye o yüzden sayfa açıyoz yani :) neyse bilen biri varsa şu kadınları bana anlatsınnnnnnnnnnnn

Güncellemeler:
davranışmı erkekler için hayat bu kadar basit siz kadınlar nası bu kadar karmaşık ve rekabetçi olabiliyosun kısacası şu erkek seviyorsa seviyodur bir daha beni seviyomusun gibi sorular soran kadın o erkeği kaybetmekten korktuğu için mi yoksa egosunu tatmin etmek için mi sorar

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• link

bu kitabı okumanı tavsiye ederim... (:

2|2
    0|1
    • hahahaaaaa:)))))))

• iyimiş. ama sonunda ki cümleyi tahmin ediyorum ve şöyle... işte o kadar milyonlarca kelime yazdımm sennde okudun ve ben bile anlayamadım kadınları anlarsan banada haber et... :D onlarda bizi anlayamaz bizde kadınları bu böyle...

• he ya okuyan bizede anlatsın bi zahmet.. biz bile anlamıyoz kendimizi

Kızlar Ne Diyor 9

• :D bnde bilmiyom hemcinslerimi keske erkek doğsaydım :P

0|1
    0|0
  • valla ben de kadınım ama kendimi bile anlayamıyorum :D

0|1
    0|0
  • güncellemene cevap: ne kaybetmekten korktuğu için ne de ego için.. '' emin olmak için '' sorarız.

0|0
    0|0
  • neyse.

0|0
    0|0
  • sadece onları anlamaya çalışın. zaten davranışlarından anlarsınız.

0|1
    0|1
  • erkekleri bilen biri varsa onları da bize anlatsın

0|0
    0|1
  • ÇözmeK ıcın ugrasma bosver ;))

0|0
    0|0
  • çözemezsin uğraşma..

0|0
    0|1
  • kadınları kim çözmüşki sen çözesin

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben balık burcuyum ve çok duygusal bir yapım var kendi kendime düşünüyorum hep ve bir çok soru soruyorum şimdi sizin düşüncelerinizi almak istiyorum özellikle de kızlar benim düşünceme göre bir kadın sadece bir kişiyle olacak sadece o adama bakacak ve onunla sonsuza kadar devam edecek erkekler ise bir tek kadına aşık olacak sadece onu sevecek güzellik kavramı sevdiği kişi olacak diğerleri onun için bir şey ifade etmeyecek her şeyi sevdiği kadında bulacak öyle her gün başka bir kadınla olmayacak her gün başka kadınla birlikte olmayacak teni sadece bir kadına değecek ve başka bir kadın asla olmayacak her gece başkasıyla birlikte olup ertesi gün bir şey olmamış gibi davranan ve sabah uyandığı ile akşam yattığı hep farklı olan bir insan düşünemiyorum birde bunu iyi birşeymiş gibi anlatıyorlar hatta bazı kızlara güven verip geleceği ile oynuyorlar sonundada yarı yolda bırakıyorlar o kızların en temiz en saf duyguları ile oynuyorlar bir kadının sevgisi o kadar masum ki bunu nasıl yapıyorlar anlamıyorum bana göre kadın aşkı yaşar erkek aşkı yaşatır hepimizde 100 tane deniz kabuğu olduğunu düşünün her bir tanesini farklı insanlara vermektense neden hepsini bir kıza verip sonsuz aşkı ve mutluluğu yaşamayalım bence doğru olan bu aşk sonsuza kadar tek bir kalp ve tek bir bedende sonsuz ve sınırsız bir mutluluk yaşamaktır benim için doğru olan bu peki ya siz ne düşünüyorsunuz ?

Böyle ol yeter kadınlar çok değerlidir onlara özel olduklarını hissetmemiz gerek bence ben öyle düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • onları anlamaya çalışma. kendini anlatmaya çalış.

0|0
    0|0
  • kadınları anlamak için cabalama sadece yaşa kadınlar dahi kendilerini anlamıs degilken

0|0
    0|0
  • sen bunu çöz bu sana sımdılık yetr

'hıc bısey olum kalım meselesı degıldır

0|0
    0|0
  • Çocuklar lan onlar takma o kadar :D

0|0
    0|0
  • Anlamak çook güç...

0|0
    0|0
  • Einstein bile anlayamamış sen mi anlayacaksın boşver :)

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...