Duyduğunuz, tanık olduğunuz farklı hayat hikayeleri var mı?

internette çokça insanla tanışıyoruz, sohbet arkadaşlık derken çok farklı hayat hikayeleri duyuyorum.insanlar zaten sizden güven aldıklarında bişeyleri paylaşma ihtiyacı duyuyorlar.eskiden televizyonda duyduğumda, gazetede okuduğumda ya böyle şey olurmu, bu kesin salak bir insanın başına gelmiştir diyip inanmıyordum çok farkı hayat hikayelrine olaylara ama zamanla öyle hayatları olan insanlar tanıdım internette bazen ya keşke bilmeseydim, yada elimden bişey gelseydi dediğim hikayeler oldu.duymak bile zor gelirken yaşayanın halini varın siz düşünün.mesela bir örnek vermek gerekirse; annesini ve babasını kaybetmiş koca bir evde onların hayalleriyle yalnız yaşayan bir bayan. insanlara güvenini kaybetmiş türlü zorluklar çeken yalnız olduğu içinde çok farklı gözle bakılan birisi bu farklı hayat hikayelerine verebileceğim en basit örneklerden bir tanesi.

sizinde duyduğunuz, tanık olduğunuz veya yaşadığınız böyle ilginç zor hayat hikayeleri olaylar var mı. (gizliden yazabilirsiniz tabiki)

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Mesela teröristlerin hayat hikayesini merak ediyorum.Ne düşünerek böyle davranıyorlar,hayatları nasıl merak ediyorum açıkçası.

0|0
    0|0
    • evet bende farklı hayatları merak etmşimdir hep. ama gizlidende olsa dökülen kimse olmadı henüz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• kendi hayatımdan bir bok anlamdım başkasını nasıl bilim :(

0|0
    0|0
    • belki senin ki çoksıradandır. ne hayatlar var tahmin bile edemezsin

• sana şunu söylim sıradan... türkiyenin haytı gibi. 5 cümleyle özetlenebilir

Yükleniyor...