Sevgilimle maça gitmemi istemiyor, onu nasıl ikna ederim?

Yaaa sevgilim fenerbahçeli ben beşiktaşlı macaaaa gidemiyorz .d bn gidecem bu hafta ama o gelmiyor .s .d ya ben onu nasıııllll ikna ederm benim gitmemide istemio .s aslinda fanatikte değil ama ben ondan daha fanatiğim .d yinede istemiyor maçlara gitmemi beyler ?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• maç sadece kdın ve çocuklara neden kıskanıyorki?hadi erkek olsa anlıyacağımda.BeşiktAŞK sevgisi baskın gelmeli ve o maça gitmelisin

0|0
    0|0
  • sevgılımle beraber maca gıtmek ısterım. bu hafta besıktas zaten cezalı degılmı sadece bayanlar gıtcek sorun etmez ben benım ıcın kufur et bıle demıstım artık dıyemıyorum ya nese :D

0|0
    0|0
  • maclara gitmeni istemiyor dıye birşey yok yada az fanatik çok fanatik hala anlamadın çoçuk seni kıskanıyor okadar hanzonunu arasına gırecem kımın ne yaptıgı belli olamayacak helala olsun sevdım senin çoçugu bıraz geniş bak dunyaya :)

0|0
    0|0
  • Bende sevgilimin 50000 erkegin icinde olmasini istemem

0|0
    0|0
  • Bu hafta sadece bayanlara olduğunu söyle belki izin verir öyle :)

0|0
    0|0
    • Soledimmm :(

• Aynen.. Benim sevgilim benim yapma dediklerimin hepsini yaptı ve ben de ona artık hiç güvenmiyorum neredeyse. Haklı olduğu kısımları da vardı ama hiçbir dediğimi yapmaması benim zoruma çok gidiyor. O yüzden güvenmiyorum ona:/ O yüzden dikkat et:)

• Evet benmde korkum o. bakcam artk gtmek icin caba sarfetcem .d ya iknna olcak ya olcak :)

• İkna etmek zordur bir yerden başlamak lazım :D

0|0
    0|0
    • Cok zor .d nerden baslicami bilemedim .d bana diyo gtme kafana koltuklaro atcaklar .d

• gitme şimdi taciz felan ederler :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sende bigün fenerbahçe mçına gdeceğine söz ver belki gelir

0|0
    0|0
    • Ben gdemem .d yapim izin vermez

• Ama o fanatik degil ki ;) maclari bile takip etmiyo .s

• hmm ozamn sende onu en çok sevdiği etkinliğe götür ne biliyim yani yapmaktan hoşlandığı şeylerde ona eşlik et ya da en iyisi ona gitmek istediğini sakince söyle sana kıyamayıp gelecektir

• Yalnız git ya, hem daha eğlenceli olur. Hatta Fb-Bjk maçı olsun karşı tribünden bakışırsınız.

0|0
    0|1
Yükleniyor...