Futbolla yatıp futbolla kalkan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok fazla spor dalıyla uğraştım. Futbol da bunların içinde tabi. Ama uzun bir süredir futbol bana çok basit bir spor gibi geliyor. Futbola spor demenin yanlış olduğunu bile düşünebiliyorum. Bunu abartan insanlar beni cidden sıkıyor. Her fırsatta futbol hakkında konuşan arkadaşlarımdan uzak duruyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir Güzel oluyor ama fazlası gercekten sıkar maçta tadından bırakılmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• "Bu erkek neden futbolcu olmamış?" diye insanın kendisine sorma gereği duyduran bir durum

0|0
    0|0
  • Futbolun özünü anlayamamışsın malesef. Türk futboluna ya da genel dünya futboluna yüzeysel bakmazsan, demek istediğim şeyi anlarsın. Futbolun hayata ne kadar benzediğini görmek zor değil.

0|0
    0|0
    • Futbolla hayatı nasıl bağdaştırdın açıklar mısın?

• O halde iyi seyirler. Teşekkür ederim yorum için :)

• Rica ederim :)

• Sen abartıyorsun.

Ülkede futbol kötü diye niye spor demek yanlış oluyor? Sen kızlara yarancam farklı olcam diye böyle yapıyor olma?

0|0
    0|0
    • Ben bunu sadece bu ülkeyle kısıtlamıyorum. Futbol her yerde aynıdır bana göre. Abarttığımı da düşünmüyorum ayrıca. Daha önce futbol oynadığımı söylemiştim. Tecrübe etmediğim bir konuda da yorum yapamam zaten. Kızlara yaranmak gibi bir amacım da yok. Sadece düşüncelerinizi merak etmiştim

• Kötü

0|0
    0|0
  • Helal olsun

0|0
    0|0
  • Koyu besiktasliyim bir mac keyfimiz var dokunmayin be reis :)

0|0
    0|0
  • Saçma geliyor bana.

0|0
    0|0
  • İşsizlik derim

0|0
    0|0
  • Bu devirde ya popçu olcan ya da topçu. d. d. d.. d. d.. d

0|0
    0|0
  • mesela benim hakkımda