Petek adını beğeniyor musunuz? Petek denince aklınıza tipi/karakteri nasıl bir kız geliyor?r?

Ben petek ismini çok severim ileride kızım olunca adını petek koyucam bana çok sevimli naif bir isim olarak geliyor. Sizce kızım olursa ona bu isimi koyarsam güzel olur mu

Güncellemeler:
Petek dinçöz ile ilgili birşey yazmayın lütfen

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• Petek denince aklıma arı geliyor , arı denince bal bir de peteklere saldıran ayılar :) bence hiç güzel isim değil sen bence kızın olursa hiç isim arama adını Damla var . Bu kadar güzel isim yok bence birde adı Damla olan kızlar çok güzel ve çok akıllı oluyor .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• petek dinçöz geliyor şu eski dansöz şarkıcı spiker.Ama o kadını hiç sevmem o yüzden isimde iyi şeyler çağrıştırmıyor

0|0
    0|0
  • valla çok çekici geliyor bana hemen bu geliyo aklıma benim link .

0|0
    0|0
  • güncellemeden sonra düşündüm hiç bişe gelmiyor:))

0|0
    0|0
  • bence bu ismi koyma.bu isim şımarık kendini beğenen kızlara koyuluyor ve çocuğunun karakterinede uyuyor..petek dinçöz geliyor aklıma ancak oldum olası hiç sevmem.kendini bişey sanan tipler bunlar..bence koyma.berrak koy..

0|0
    0|0
  • hiç bi anlamı olmaya21.yy. saçma isimlerinden

0|0
    0|0
  • petek dıncoz gelıo sınır oluorum:D

0|0
    0|0
  • Eskilerden bir kız arkadaşımın ismi.Hala unutulmuş değildir.O ismi duyunca aşk geliyor aklıma,inanılmaz güzeldir karakteri de öyle,seviyordum ben onu hala da belki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Güzel ama Petek Dinçözden dolayı sevmiyorum...Mesela Asena ismini de beğenirim ta ki dansöz Asenayı görene kadar :(

0|0
    0|0
  • ama şimdi onu yazıcaktım bak gördün mü demek senin bile aklına gelio:))) başka isim bul

0|0
    1|0
  • arı geliyor bal geliyor :))) güzel şeyler yahu :))

0|0
    0|0
  • Petek güzel isimdir. Petek deyince aklıma ilkokul arkadaşım Petek geliyor. Obez, utangaç bi kızdı, o geliyor aklıma.

0|0
    0|0
    • Hmm dış görünüşü nasıldı?

• Sevimli biri geliyor ama Petek Dinçöz de geliyor aklıma. Sevemedim o kadını bi türlü.

0|0
    0|0
  • Sende kaldı bende kaldı onda kaldı bunda kaldı vb vb vb

0|0
    0|0
  • petek dinçöz ve bal peteği geliyor

0|0
    0|0
  • Petek Dinçözün Casanova şarkısı geliyor direk.

0|0
    0|0
  • Petek dinçöz gibi biri belirdi gözümde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...