Yardım edin arkadaşlar?

selam arkadaşlar kilo vermeye çalışıyorum bunun için hergün fitness'a gidiyorum 30 veya 40 dakika bisiklet sürüyorum sonra 25 dakika uzay yürüyüşü 15 dakika da yürüyüş yapıyorum ve sonra bacak eritme hareketleri yapıyorum haftanın 5 günü de pazartesi-çarşamba-cuma-c. tesi ve pazar basketbola gidiyorum 1 saat oynuyorum ve dün cardio hareketleri yapmaya başladım 1 ay oldu yapalı 2 kilo falan verdim ama amacım zaten yavaş yavaş vermek sağlıklısı bu zaten hazirana kadar 5 kilo vermek istiyorum da şu an 49 kiloyum 45-44 olmayı istiyorum ama çok tereddüt ediyorum kilo veremiycem diye zayıfsın zaten demesin kimse de 1.50 boyum var bacaklarımda kısa baldırlarım leş gibi duruyor sadece korkuyorum çok ama kilo az vermeme rağmen fark edilebilir bir incelme oldu bacaklarımda ve belimde ve şunu da merak ediyorum kilo verdikçe bacaklarım incelir mi mühim olan bacaklar benim içinde

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• hiç okuyamam kardeş kusura bakma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Görüşümü söyle dile getireyim ben , öncelikle kilo verme psikolojisine yakalanmanında bir hastalığı var , kilo vermek yerine bedenini olduğu gibi kabullenmen benim fikirim ha sporu bırak demiyorum ama vücudunda bir kapasitesi var bence bu konuyla ilgilenen bir çok yer var diyetisyenlere danışman çok iyi olur bence yoksa sonunda geriye döndüremiyeceğin şeyler çıkabilir karşına Ozan orhan gibi ;)

0|0
    0|0
  • kilo verdikce komple incelirsin :) emin ol bak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İncelir tabiki ama diyetle de destekle ayda 2 kilo cok az

0|0
    0|0
  • Tereddüt etmene hiç gerek yok işi sıkı tutu rejime özen göstersen başarırsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...