Selam bir kıza ciddi olduğunuzu nasıl anlatırsınız ya da ispat edersiniz?

Selam bir kıza ciddi olduğunuzu nasıl anlatırsınız ya da ispat edersiniz?özellikle de bayanların düşünceleri nelerdir?işte şunu şunu yaparsa ciddi düşündüğünü anlarım dediğiniz şeyler nelerdir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Fazla klasik ama en başta vazgeçmeyeceksin.

Onun hakkında bir şeyler bilmen ve bu bildiklerini belli etmeden onun anlamasını sağlaman çok iyi olabilir.

Tabi cesaret ve özgüven de şart. Gerisi de zamana kalıyor :)

0|0
    0|0
    • ben ona istersen soz yapalim dedim.bu sence yeterinci ciddi bi davranis degil mi?bunu hicbir kiza soylemedim gercekten

• kiz oyle co kimeseyle cikmamis birde oyle flirt falan ters olabilir.kiz ciddi dusunuyorum diyince hosuna gitti.zaten daha onceden kizla konusmustum sonra araya biraz mesafe girince bisey yasayamadik.suan dogmamis askin kullerinden yeniden dogan ask meselesi var.

• O zaman elimden bir şey gelmez, yaşamadığım vakalar :))

Ailenle tanıştırarak ciddiliğini anlatabilirsen böyle bir kıza.

Kızlar Ne Diyor 1

• Vazgeçmiyeceksin ve aileyle tanıştırmak en iyi çözüm bence. Şahsen benim en güvendiğim nokta budur. Tabi pat diye ailenle tanıştıramazsın ama laflarınla ciddi olduğunu ispatlaman gerekir önce.

0|0
    0|0
    • uzaktan akrabamiz zaten :) annemi taniyor bende onun annesini taniyorum.bu asamayi gecelim bence :) daha etkili bi sey mutlaka olmali ama ne.kiz daha once kotu bi tercih yapmis ve suan ayni ayni hatayi yapmak istemiyorum dedi.bende soz yapalim daha nasil ciddi oluyum dedim olay bu

• :))) hacı abı aıleyle tanışmak güzel ama sakın kaynanana numaranı verme ben verdım şimdı ıkı gune bır arayıp hal hatır soruyor işin ortasında ararsa telı de kapatamıyorsun mecburen o kapatana kadar konuşuyorsun :))

• hehe tavsiyeni dinlerim kardeşim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Böyle bak ona.

link

4|0
    0|0
  • ciddi bi şekil de durum bu sen beni kabul edersen sevgili olarak kabul edecen ama ben sana hep evleneceğim kadın gözüyle bakacam

0|0
    0|0
  • Ciddi olduğunu gözlerinden ona yakınlığından anlamalı bence.

0|0
    0|0
    • beni capkin biliyo iste o yuzden ciddi oldugumu anlamak istemiyor.belkide naz yapiyor.gonlu var ama ugrastiracak gibi:)

• yok kardesim valla o kizi gorunce biraktim capkinligi.butun ciktigim kizlari silerim onun icin.

• Ne masumane bir cevap :)

• Asla yalan söyleme dürüst ol ve lafını esirgeme aklından ne geçiyorsa açıkça söyle

0|0
    0|0
  • Nikah masasina oturdugunda yeterince ciddsin demektir dostum

0|0
    0|0
    • ileride o da olurda.suan daha tanima asamasinda ve hatun beni capkin olarak goruyor o yuzden ciddi olduguma inanmiyor.dedim istersen soz yapalim dedim aramizda bakalim dedi.daha ne kadar ciddi olabilirim ki osz dedim yanii :)

• Ee iyi demissin artik ciddi oldugunu anlamistir yine inanmazsa bu sefer nisan takalm de

• abi evet desin soz de nisanda :) beni capkin kizlara duskun biri biliyor dilimi essek arisi soksaydida bunlari ona anlatmasaydim.onunda gonlu var ama iste ugrastiracak beni yoksa cekip giderdi diye dusunuyorum.gitmediyse gonlu bende demektir

Yükleniyor...