Direksiyon hocasına aşık oldum :) Ne yapacağım ha?

Ben şimdi hafta sonu direksiyon sınavına giricem. Bugün de bi alıştırma yapalım bari dedik. Kursa gittim , neyse öğretmenimi bekliyorum , karşıdan bir bayan geldi ve merhaba dedi, oymuş :))) Bakın kadın 40 yaşlarında ve ben 19 , bi araba kullanışı var , gülüşü felan öhm. Ben araba kullanmayı unutmak istedim ve unutttum. Hepsini o öğretsin diye :))))) Direksiyonu özürlü gibi tutuyorum ki elleyip düzelsin, aşık olalım (((; neyse 3-4 tur attık bir saati geçti. Normalde bir gün ders vericekti , ama kendisi beni yarın da çağırdı. Bugünde çok gülümsedi bana , 40 yaşında olmasa iki dakika beklemezdim. Sizce yarın neden çağırmış olabilir ? Yaşını küçültebilirmiyiz acaba ? :)

Not : yanlış anlamayın kadından iyi kullanabilirdim.

0|0
1012

En İyi Erkek Görüşü

• Direksiyona geçince yüksek hızda ilerle, beni sevdiğini söylemezsem uçuruma beraber sürükleniriz de. Ayarlar bir şeyler işte orda.

3|1
    2|0
    • izin verse , onun önünede pedal koymuşlar gazı kesip duruyor hatun. Basma dedim sonunda bkere güldü şımarık

• Yolda giderken başka hatunlara korna çal, kıskanır sever belki.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• herkes kendisinden yaşça büyüklere ilgi duyar kız olsun erkek olsun.normal durum geçer .belliki bir şeyleri eksik yada yanlış yaptığını düşünmüş onadan çağırmıştır bence.

0|0
    0|0
  • sen giderken o dönüyodu üyecan..

0|1
    0|0
  • :D hic gülesim yoktu ya

0|0
    2|1
  • Allah yardımcın olsun be zor işin

0|0
    0|0
  • yaş aşkı etkilemez ama bide şöyle düşün genç birisin ve yanında ortalama annen yaşında birini koluna takıp gezemezsin bence iyi düşün

0|0
    0|0
    • Sırtıma alıp gezerim sorun değil benim için

• o zaman bişey diyemiyecem sen sırıl sıklam aşık olmuşsun allah yardımcın o zaman umarım aşkına karşılık bulursun

• senin annen kac yasinda.

1|0
    0|0
  • Senin hayatın senin tercihin,beden yaşı kolay kolay küçülmez bu arada ama ruhu gençse sen bilirsin.

0|0
    0|0
    • Fiziğide genç

• aynen he.

• kaza yap enkazda sevişin

cronenberg styla

1|0
    1|0
    • Eğer pas vermezse, arabayı çimenlere yatırmayı düşünüyorum

• Vaaay aşka bak haniii.

,),),)

0|0
    0|0
  • daha çocuksun büyümen lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Senle ilgilenirse direksiyonu ona bırak sana hayatı öğretsin.

0|0
    0|0
  • Sen: Hocam bu böyle olmayacak

Hoca: Niye x

Sen: hocam ben şey

Hoca: Evet seni dinliyorum

Sen: Hocam ben size aşık oldum

Hoca: Biliyorum ama sen çok küçüksün benim senin yaşında oğlum var:D

Olay bitmiştir:D

2|0
    0|0
  • hep bu hormonlar yüzünden beynini sulandırmış annen yaşında kadına aşık oluyorsun

1|0
    0|0
  • Herkesin alanı farklıdır sen direksiyon dersi verdin akşama bize gidelim bende başka bi ders verecem de ve onu ikna et

0|0
    0|0
  • seni hamm yapmak için çağırmıştır.giderken yanında mide bulantı hapıda al.kadın seni donunda sallayacağı için miden bulanmasın..

0|0
    0|0
  • Sen 29 oldugunda o 50 olucak biliyosun dimi

0|0
    0|0
  • Daha çok küçüksün büyüde öyle gel gibi bir tepkiyle karşılaşabilirsin :)

0|0
    0|0
    • O kadar akıllı birşeye benzemiyor be

• beni kullanmasına izin veremem :D :/

• Bence kullansın direksiyon hocalığı gibi erkekler konusun dada hocaysa sana çok farklı şeyler yaşatır :P

• hayırlısı be gülüm.

0|0
    0|0
  • Dikkat ! Direksiyon sınavında 60 yaşında kadın gelir ona da aşık olursun ! Mantıklı ol arkadaş !

0|0
    0|0
  • bu hıkaye bana br yerden tanıdık geldı

0|0
    0|0
  • Bana vercen mi diye sor.

0|0
    1|0
Yükleniyor...