Protein tozu kullanmadan böyle vücut yapılabilir mi?

i.dailymail.co.uk/.../...64000005DC-38_634x538.jpg

sadece düzenli antreman, doğal beslenerek ve dinlenme ile yani. amino asit ve protein tozu kullanmadan

Güncellemeler:
arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. birde şöyle bir sıkıntı var 17:00 de işten çıkıyorum eve git yemek ye 18:30 oluyor, 1 saat bekle sindirim için 19:30, spor salonuna git başla 20:00, antremandan dön 22:00. antremandan sonra da beslenmem lazım ama kilo alırım diye çekiniyorum. 24:00 te uyuyorum. boy 1.80 kilo 83 genelde kardiyo çalışıyorum göbek var kilo vermek için. 7 kilo vermem lazım. şimdi ağırlık çalışmayayım mı çünkü spor sonrası o saatte bişey yiyemem napcam?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Elbette yapilir kardesim gunluk et sut yiyip ictikten sonra uzun vadede daha saglikli daha dogali daha guzeli olur hic meraketme inan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapılır tabikide.

0|0
    0|0
  • Yapılabilir tabiki. Düzenli spor duzenli beslenmeyle yapabilirsin. Hem bu vucut kalıcı, öyle proteinı kestiğin zmn sporu baktığın zaman sarkma falan olmaz

0|0
    0|2
    • canım kardesim adam okuz gibi steroid kullanmıs sen adama supplement kullanmadan bu vucuda ulasacıgını soluon

• istersen 20 seneni ver yüzde 4-5 lik yağ oranında kas tutamazsın bazı şeyler zamanla olmuyor

• Oluyor dedim ve sözümün arkasındayım. Neyse bu konular sizinle tartışılmaz. Bunu sana kanıtlamam imkansız olduğu için bisey demiyorum. bir kaçtane resim atardım ama izinsiz olur o yüzden sen bildiğinle kal.

Erkekler Ne Diyor 7

• Kardesim bu yag oranında bu kası tutamazsın yani böyle bir kuru vucudu steroid kullanmdan yapamazsın sen daha protein tozunda kalmıssın. s

0|0
    0|0
  • Yapilir tabi. Bu arada resim holeli adam gobekliyken bile kasli aslinda baklavalari var gobekli halinde bile.

0|0
    0|0
  • yapılır ama uzun zaman gerekli

0|0
    0|0
  • yapıkabilir ama olağanüstü bir disiplin ve beslenme programı gerekiyo

0|0
    0|0
  • Olabilir BN başladım

0|0
    0|0
  • zaman her şeyin ilacı, toz kullan durumun varsa zararı yok

0|0
    0|0
    • durum, para var ama sağlıklı değil ondan soruyorum

• sağlıklı olmadığını söyleyenler dünyadan bir haber dostum, gene de sen bilirsin.

• zor çok yumurta yemen lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...