Futbol fanatiği olan erkekler itici midir?

Evet sizce takımına gönülden destek veren bir erkek ve takımının hiçbir maçını kaçırmayan erkek iticimidir

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• hayır kesınlıkle:D:D fanatık olsun:D hatta gslı olsun...

0|1
    0|1
    • Futbol fanatiği erkek için bişey diyememde futbol hastası kız berbat bişey arkdaş oturupda kızla futbol sohbeti yapmak kızın benimle dantel ve örgülerini paylaşıp anlatması gibi eksiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

• Tabi Galatasaraylı olmak bir ayrıcalıktır bence futbolu bilmeyen erkekler daha iticidir benim bir arkadaşım var futbolla hiç ilgilenmez Galatasaraydan 3 futbolcu ismi say dedim bir tek Melo�yu söyledi.

• hmm ben oyleyım:D kesınlıkle futbol konusmalıyız...yoksa olmaz:D:D:

Kızlar Ne Diyor 7

• benden önemliyse onun için futbol ve aşırı bağımlı fanatikse eğer iticidir ama normalde futbolu ben de severim

0|1
    0|1
  • Hayır değildir, hatta aynı takımlıysak tadından yenmez. Aynı futbol takımının fanatiği olan erkekle olur. Hatta evlenir bile. O derece yanii. Sonuçta futbol aşktır, tuttuğun takım aşktır.

0|0
    0|1
  • yoo kendi takımı için sorun olmaz ama her maçı kaçırmazsa sıkılırım ve maç yüzünden beni kırarsa istemem

0|0
    0|1
  • Futbol erkeğe yakışıyor.

0|1
    0|0
  • Maçta yenilince bana atar yapıcaksa beni maç için ekecekse evet çok iticidir

0|0
    0|0
  • bence çok ama çok iticidir. futbola meraklı biriyle hiç beraber olmadım sanırım. olacağımı da sanmam

0|0
    0|0
    • Neden iticidir futbol türkiyenin avrupada ön plana çıkması için tek umut .

• burda fanatizmden bahsediyoruz ama. normal şekilde takımını destekleyen erkeklerden değil. bana göre herşeyin fanatizmi hastalıktır.

• bi de beni gör . futbolcu olmaya bıle kalkarsın gözüme girmek için.

• sıkıcıdır...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• futbolu sevmeyen erkek daha iticidr

0|1
    0|0
  • kardesimm benim helal olsunn...Aşk bazen 11 harftir.. GALATASARAY

0|1
    0|0
  • Bazıları futbolu sever bazıları sevmez,tamamen kadının karakterine bağlıdır..

0|0
    0|0
  • b.kunu çıkarmamak lazım

1|0
    0|0
Yükleniyor...