Kadın gibi kadın sizce de böyle olmalı mı?

Böyle kadınları çok daha kadın buluyorum, çok özeniyorum. Sizce de zayıflara on basmazlar mı?

link

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• basmazlar.yanlarından bile geçemezler bunlar hem güzel değil hemde şişman

1|0
    1|0
  • Onlar ne be öyle yavru panzer gibiler, zayıflara on basmazlar, basamazlar. Görünce korktum zaten

2|0
    2|0
  • Çok zayıf hoş değil ama bunların da kilosu fazla kaçmış. Bence biraz kilolular..

1|0
    0|0
    • Hiç de fazla kaçmamış, sarkan bi yer yok

• Biraz kilo fazlan olduğu zaman bir yer sarkmaz ki. Fakat zayıflar ile kıyaslarsak böylesi daha hoş

• Ortadaki dönme gibi diğerleride tiki ama fena değiller.

0|0
    0|0
  • Yani resimden pek birşey belli olmasada kadın dediğin balık etli olmalı. Kilosu boyundan 5 birim daha az olmalı. Öyle arada 15 kilo filan olmamalı bence

0|0
    0|0
  • Bunlar mı kadın gibi kadın ? :S

0|0
    1|0
  • benim tarzım değil..sıradan bence..

0|0
    1|0
  • gayet tabi 10 basarlar..kadın dedigin at gibi olur..bnde senin gibi minyonum..ypıcak bişi yok allah böle yaratmış...hep saglık versin diyoruz..herkes at gibi olmk isterdi ama yoksa yok:)

0|0
    0|0
    • Benim boyum 168 aslında, bunlar gibi olmak için sabah akşam yiyebilirim, at olmam ama yaklaşabilirim umarım :)

• boydan ziyade yapı ayrı bişi..180 olursun inceciksindir, veya 1.55 boyla kalın yapılıda olabilirsin..kiloylada cok ilgisi yok..mesela ben 1.71e 68 kiloyum ama minyon ve acaip ince ypılıyım...kilon kacki senin? ztn iyi bişi diil kilo boyunda cok uzun diilmiş zayıflık iyidir..

• neresi şişman bunların? 10 değil 20 basar:)

0|0
    0|0
  • Aynen katiliyorum

0|0
    0|0
  • sana katılıyorum

tam benim tarzım :D

0|0
    0|0
  • at gibiler maşallah maşallah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Şişko bunlar.

1|0
    1|0
  • ıyy bu ne yaa bunlar bendende şişko.

0|0
    1|0
  • göbekleri itici bence ve bir bayanın ince beli olmalı diye düşünüyorum bunlar sıkı bile değil resmen yağ. sıska değil de sütun bacaklı ince belli sıkı popolu bayanlar hep in olucak ^.^

0|0
    0|0
  • Kilo olarak on bastıkları reddedilemez tabii.

1|0
    1|0
Yükleniyor...