Lise anılarınızı hatırlıyor musunuz?

En çok eğlendiğimiz dönemlerden birisi şüphesiz ki lise-üniversite dönemleri ama lisede biraz daha çocukluğun verdiği cesaretle çok acaip şeyler yapıyorduk.Hatırlıyor musunuz lise anılarınızı? Unutamadığınız anılarınızı paylaşır mısınız?

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• # Okulda kantin sırasında en arkadan en öne doğru tükürülürdü...

# Biskrem ya da Albeni vs.. artık ne yeniyorsa duvara tükürüp altına "Biskrem Vakası" vs.. yazılırdı...

# Okul çıkışında eve giderken iddiaya girilip kel, iri yarı birisi göze kestirilip keline şaplatmak suretiyle kaçılırdı.

# Saatçileri dolaşıp Swatch'un o zamanlar yeni çıkan "Skin" isimli modeli sorar gibi "Abi/Abla "Skin" var mı? diye şaşkınlıklarına gülüp sonra da tepki geldiğinde Swatch Skin...AAaa bilmiyor musunuz ¿ diyerek savuştururduk.

# Tipimize güvenip kantinin bir köşesini mesken tutar birinin ayağımıza gelmesini beklerdik. ( Ne salakmışız ) Ne hikmetse gelen olurdu.

# O zamanlar klavyede hızlı olduğumu bilen müdür yardımcısı karnelerin yazımı için beni görevlendirmişti ve devamsızlıktan kalacak arkadaşların günlerini düşürmüştüm.

# "Pandik" o zamanlar için en zevkli bir oyundu... arkasından uzun eşşek gelir :)

Şimdilik aklıma bunlar geldi.

1|0
    0|0
    • 1-2 iğrençç..

• Farkındayım. Bundan 13-14 sene önce okulda cesaret isteyen işlerdi bunlar. Şimdiki aklımız olsa zaten birincilikle bitirirdik okulu :)

Erkekler Ne Diyor 29

• Okuduğum lisede herkes manyaktı ya,böyle bir sınıfa nasıl düştüm bilmiyorum yani.Tahtayı ateşe veren mi dersin,kapıyı kıran mı ki o kapı sayesinde benimde elim kesildi,lanetli kapı resmen herkese bir zararı vardır.Sınavlarımız çok güzel geçerdi be,çoğunluk 3 kişi otururdu sınavlarda bende de dahil.En güzeli de kopyalardı.Din dersi sınavımızda hoca ayaklarını masasının üzerine atmış gazete okuyordu,bizde en arkada kopya çekiyorduk.Sınıfta o kadar çok gürültü vardı ki,öndeki arkadaşımın söylediği kopyayı duyamıyordum,bende sinirlendim bir bağırdım lan bi susun diye,sınıfta kısa süreliğine bir sessizlik oldu,bende "eeee" dedim kopyanın devamı ne diye,off süperdi o an.Sonra sonra,hocalarımızdan bir kaçının tiki vardı,matematikçi sürekli böyle omuzlarını havaya doğru kaldırırdı bir şey anlatırken kopardım.Fizik hocamız rakamları eliyle gösterirdi ve gösterirken de uzunnnca söylerdi rakarmı bastıra bastıra biiiiiiiiiiiiiirr ikiiiiiiiiiiiiiiiiii üççççççççççç diye,ahahahaha :D:D Din dersi hocamızında tiki vardı o da sürekli öpücük atar gibi yapardı dudağıyla ahaha,hatta arkadaş sınava çalışmamıştı da,sürekli etrafına bakıyordu,kağıt bommoş hocada buna dönüp öpücük atar gibi tikini yaptı ahahaha koptum orada ya,yaaaaa der gibiydi,öptüm 0 alıcan gibisinden :D:D offf lise süperdi ya

0|0
    0|0
  • en güzel lise anılarım en güzelleriydi.

0|0
    0|0
  • Okulu kıralım dedik duvardak atlarken müdür yardımcısının önüne düştük. Kapıdan geri girdik bir sonraki ders yine duvardan atladık ama bu sefer temkinli davrandık =))

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • sen hangi sınıftaydın merak ettim bu söylediklerinden?

0|0
    0|0
  • her fırsatta içen özenti alkolikleri yani bizi unutmuşsun. meslek lisesi mezunuyum her atölye dersinde pres makinasının arkasında votkayla kafa cekerdik :)) nan 14 yaşından beri içiyorum yuh bana yaaa

0|0
    0|0
  • liseye başladım ilk seneyi geçiyorum 2. sene 3 sınıflarla bildiğin dalaşıyordum yeni açılmıştı lise en büyük sınıflar 3 dü 4 yoktu okul başkanı muhabbeti vardı ben lise 2 de aday olmuştum bana 60 oy lise 3 deki cocuğua 500 oy gelmişti çıldırmıştım lise 2 de kasıtlı kalmıştım ve lise 1 ler altımız oldu için 2 lere sempatileri vardı lise ikiler yani devrelerim 3 e geçtiği için bana sempatileri vardı ve lise 2 tamamen bana oy veriyordu lise 4 lerde toplam 50 kişiydi katılmıştım tekrar 600 oya 40 oy kazanmıştım ve lise 2 de okul başkanı olmuştum o anı anlatamam

0|0
    0|0
  • lise ikinci sınıfa cam kenarı en arkanın bır önunde derste sigara içmişdim arkada iki kişi önde iki kişi yelpaze yapıyordu bana hoca cakmasın dıye ne manyakmışız ;P şimidi sigaradan nefret ediyorum ...;))))

0|0
    0|0
  • Bir kız vardı sınıfta devamlı bir bahane ile gelip göğüslerini koluma sürterdi..bende devamlı bacaklarına poposuna dokunurdum...çok sıcak olurdu..konuştuğu vardı fazla ileri gitmedik..çok zevk alırdım..

0|0
    0|0
  • İlk platonik aşkı lisede yaşamıştım :) bahsettiğin cesaret orada işe yaramamıştı :)

0|0
    0|0
  • liseden nefret ediyodum, hala da aklıma geldikçe o nefret canlanıyo. üniversiteyle kıyaslanamaz bile. benim tüm güzel anılarım üniversitendir.

0|0
    0|0
  • Hepsini hatırlıyorum.En sevdiğim anılar ise matematik hocalarına soruların cevabını anlatmak oldu hep.

1|0
    0|0
    • en büyük korkum böyle bir öğrenciyle karşılaşmak.:) egoyu silip öğretmen olmalı.

• Bak sana tavsiyem bol soru çöz ve kısa yollarını bulmaya çalış soruların.

• peki teşekkürler önerin için.

• Lise 2 de ingilizce hocam vardı çok tatlıydı yeni mezun olmuştu okuldan atıldıgımda öpmek istedğimi söyledim oda üzülüyodu atılmama karşı cıkmadı masumca bi öpüştük onu hıc unutmuyorum hayatımdan geçen her kadınla öpüştüğümde aklıma geliyo o gün =)

0|0
    0|0
  • Endüstri meslek lisesindeydik atölye hocasına arkadaş demezmi hocam çadırı kurduk ?

hocada cevaben o cadırı siz mi kurarsınız ben mi kurarım sonunda görüşürüz diyip bozmuştu :)

0|0
    0|0
  • Lise sonda bayan öğretmenım benı arabayla eve bırakmıştı sonra yanakımdan öpmüştü :D en fazla 22 yasındaydı

0|0
    0|0
  • Lise1'de kaldığım için, iki seneliktim. Ama daha bi ağırlık kibir olurdu.İki seneliklerde, bilen bilir.

0|0
    0|0
  • Tuvalette sigara içerken 4 kişi hoca gelmişti açtık kapıyı. Napıyonuz lan grup mu yapıyorsunuz demişti... Nasıl utanmıştık.

0|0
    0|0
  • evet ama ben brükselde okudum liseyi yine de paylaşayım mı

0|0
    1|2
  • proje yarısmasında ödül almıstım

0|0
    0|0
  • Resim hocasından hergün dayak yerdim unutulurmu :D

0|0
    0|0
  • en güzel liseli çıtırlarla olan anılarım hepsinin yeri ayrı :)

0|0
    0|0
  • Ben liseye gidemedim..

0|0
    0|0
  • bi karikatür vardı bu ona benzıyo. link veremıyoz malesef anlayan anlamıştır.

0|0
    0|0
  • okulun arka bahçesinde ağaçların arasında gizliden sigara içmeyi çok iyi hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Hatirliyorum 3-5 anida simdi cok uzun buraya yazamam hemde telefondan dogru

0|0
    0|0
  • Zor kızsın.. Fakat diğer zor kızlardan farkın, zor kızı oynamıyor olman. Bir çok kızı rahatlıkla analiz edebileceğimi düşünen biri olarak, seni analiz etmekte sıkıntı yaşıyorum. Cesaretine ise diyecek bir şeyim yok. Çok cesaretlisin ancak yobazlar yüzünden, bu konuda kendini frenlemek zorunda kaldığının da farkındayım.

Her ne kadar bu yazı olumlu eleştiri gibi görünse de, aslında resmen asılıyorum sanırım. Senin gibi zeki birine de, sohbet açmak için mazeretli yazılar yazmakta pek işe yaramaz sanırım. Bu yüzden direkt söylemekte fayda var. Zekisin, cesaretlisin... Bunlara hoş yüz hatlarını ekleyince, asılmak benim en doğal hakkım oluyor. Gerçi gizli olduğum içinde bunları rahatlıkla yazabiliyorum ayrı konu.

Kim olduğumu merak edersen özelden kendimi ifşa edebilirim. Zaten böyle bir yazıdan sonra gizemli adamı oynamaya çalışmakta saygısızlık olur.

1|0
    0|0
    • Cevap verme gereği bile duymamışsın. Ne kadar ayıp:) Halbuki ''İlgilenmiyorum'' cevabı bile kafiydi.

• müdür yardımcısını dovecekken tarih hocamızın bizi ayırması,Okulun arkasında ıctıgımız sıgara alkol , her gun ona güzel gorunmek ıcın sabah sabah kendıme yaptıgım bakımlar, Derste az ama öz yaptıgım espriler,Hocalarla kanka oldugum o yıllar,Beraber cinsel ve spor anlamda kaynattıgım felsefe hocam/dersime bı kere bıle gırmedı sadece tenefuslerde , bir baska mudr. yardımcısı dalga gececem dıe benden kacan m... beyi... Yine öz esprilerimden biri hoca sormustu E... Sole bana bu yıl nasıl bı program ızleyelım .. Hocam kafanıza gore takılın ben her yola gelırım demıstım ve sınıf kahkayı basmıstı.. Hey gıdı lıse yılları 4 yıllık lıse hayatımda sadece 4.sınıftakı gıbı olsaydım şu ankı konumum cok farklıydı..

0|0
    0|0
  • matematik hocama baba derdim ateş bile veren bi adamdır kendisi :D kursa gitmezdim tel.den hocayı arıyıp oğlum rahatsız derdim

0|0
    0|0
  • ben liseye dair birçok şeyi unuttum ama aklımda kalan birşey var. Bir gün altıma bez bağlayıp gitmiştim okula. Hoş bir durumdu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1.kattaydı sınıfımız bi iddiaya girdik atlarsın atlayamazsın , atladım ben de camdan.aklıma geldikçe gülerim:D

1|0
    0|0
  • sevmediğimiz bi hoca vardı, onun arabasını anahtarlıkla çizmiştik:)

1|0
    0|0
  • hangi birini anlatayım ki şimdi .. sınıfa biber gazı sıktık .. müdür sınıfı bastı sözleri de şunlardı ağzıma tükürdünüz lan bıktım sizden :)) Mezun olunda kurtulalım artık hıc kalıp falan basıma bela olmayın ... :)) karşıda kı pıde fırınıyla anlasmıstık penceren uzatıyordu pıdelerı :)) Tarihten hiç anlamam bı o kadar da iyi tarih ögretmenimiz vardı .. gidip köşede ki yazıları okurdu bu arada tüm notlar sıranın üzerinde o kadar kopya çekerdik yine de 45 i geçemezdik len :)

0|0
    0|0
  • tostos - vakayi vakvakiye- tipsiz- yakışıklı- homurtu- çılgın bakire bunun gibi bir sürü lakaplı arkadaş ve öğretmenlerimiz vardı. :) lise ortamımı üniversite ortamımdan daha çok özlüyorum ama nedense ...

0|0
    0|0
  • uygur türk'ü bi arkadaşım vardı teneffüse çıkmamıştım oturdum tahtadaki yazıları yazıyorum arkadaş da geldi arkama oturdu arkama derken arkamdaki masaya oturdu su içiyodu başka bi arkadaşta bunu güldürdü sonra sen gel azında ki suyu saçıma boşalt :(

0|0
    0|0
  • Dün gibi :)

0|0
    0|0
  • Lise sondayken kızlarla okulu kıralım dedik ben o güne kadar hastane dışında o raporlu zaten sayılmaz hiç kırdığım yoktu neyse kırdık dışarıdayız o güne kadar hiç kırmamışım ya sap gibi ortada ne yapacağımı şaşırdım.

0|0
    0|0
  • okuldakı baskıya dayanamadık ve okulda yapılan deneme sınavında cevap anahtarını caldık herkes lakabını yazdı ve fulledık gelen lıste ıse lafaplarımız alfabetık sıraya gore dızılmıstı :D

0|0
    0|0
  • kanalizasyon kokusu sıkmıstım bütün okula okul bosaltılmıstı :D

0|0
    0|0
  • hazırlık sınıfına basladık ıcıme kapanık cocugum sınıfca pıknık duzenledık bırde gencay ısmınde ıng ogretmenımız fardı hemde rehber hocamız cok sevıyorum kendısını abi derdık hocadan cokk akrabamız gıbıydı... pıknıge gıtmıstık top pesınden gıderken dereye düşmüştümm hocaya herkes samyelı dereye düştü dıe akın etmısler benı derenın ıcınde bırakıp sınıfın kodoman cocugu vardı o cekıp cıkartmıstı benı dereden sudan cıkmıs balıga dönmüştüm allahtan arkadaslar kıyafet getırmıs oda ne bırde regl olmusum akabınde yagmur da basladı pıknıgı bıtırmek zorunda kalmıstık yoldada gelırken kaza olmus .. annem gormesın uzerımdekı kıyafetlerın farklı oldugunu dıe eve konvoy eslıgınde gırmıstım ne gunlerdı yaa :))))

0|0
    0|0
  • altıma yapmıştım lisede :D:D

1|0
    1|1
Yükleniyor...