Kişinin iyi işler onu gözünüzde güzel yapar mı bunu ne kadar korur?

bir insanın sergilediği davranışlar, sizin için veya başkaları için yaptığı iyilikler onun sizin güzünüzde güzel görünmesini sağlıyor, fizik olarak güzel olmasa bile. peki böyle bir nedenden dolayı güzel olarak gördüğünüz kişinin, o güzelliğini sizin gözünüzde kaybetmeside tek bir yanlışınamı bağlı, yani hep iyi hep iyi, tek yanlış herşeyi silip o simayı kötü görmemizimi sağlıyor.umarım anlatabilmişimdir.

Güncellemeler:
arkadaşlar anlamayanlar için sorumu biraz daha basitleştireyim. birinin size veya bir başkasına yaptığı bir iyilik veya jest fiziksel olarak onu daha güzel birisi olarak düşünmenizi sağlarmı çirkin bile olsa. ikinciside o güzel hareketlerinin ardından yaptığı tek kötü hareket o güzelliğini gözünüzde bir anda bitirirmi

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• evet gerçekten çirkin bir çocuğa sırf huyundan dolayı hayran olmuşluğum vardır

hayır o kötü hareket bitirmez herşeyi ama gözden düşer

0|0
    0|0
    • gerçekten sormak istediğimi tam olarak anlamışsın ve çok güzel cevaplamışsın. Teşekkürler gizli kullanıcı

Kızlar Ne Diyor 3

• Anlatamadn ama neden iyi isler yapan insanlar sevilir gbi sonuç çıkardım cevabım Çünkü iyidirler ve ben iyi değilim :D bnde olmayan onda nasıl olur lan :D

0|0
    0|0
    • tekrar deniyeyim ozaman anlatmayı. diyelim ki birini görüyorsun ve onun bir hareketi veya jesti çok hoşuna gidiyor bunun illa iyilik olması gerekmez. mesela ne diyelim hiç tanımadığı halde sana günaydın demesi veya selam vermesi bu onu gözünde biraz daha güzel yapar mı bakış açını değiştir mi. az sonra baktın başka bir kızada günaydın dedi hemen gömermisin biraz önceki jesti hoşuna gitmesine rağmen silermisin

• hosuma ilalki gider ama abaza gbi tipi varsa gtmez gayet efendi bi seklde derse gder tipte tavırda önmli herkese davranısım aynı olmaz :P

• Bır kısının Yaptıgı ıyılıkler -bana veya baskasına- onu gözümde degerlı kılar..

0|0
    0|0
    • peki fikiksel olarakda onu daha güzel birisi olarakda düşünmeni sağlar mı

• anladım yani yaptıklarıyla gözümde güzel olduysa yine yaptıklarıyla gözümde çirkin olur. garanti değil yani yeri diyorsun. teşekkürederim yorumun için

• Bişi dgl.. ;))

• yaptığı yanlışa bağlı yoksa pire için yorgan yakmam

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yaptığı yanlışa bağlı bu..

0|0
    0|0
Yükleniyor...