Sporcular spora nasıl basladiniz hikayeniz nedir?

Sporcu arkadaşlarım spora nasıl basladiniz hangi sporlarla ilgileniyorsunuz biraz muhabbet edelim :)

Güncellemeler:
Herkeze +1 veriyorum

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Daha yeni fitness adayıyım hiçbir ilerleme kaydedemedim ilk günüm ama sanki herkes orada bana bakıyor orada acemi gibi sirtariyorum diye kaygiliyim birak diyo aklım bir tarafı..

0|1
    0|0
    • Bende tekvandoya ilk yazildigimda aynısını hissettim :) ama birakmadim simdi ise çok memnunum hem daha sağlıklıyım hem daha ozguvenim cok arttı. Senden iyileri olabilir ama senin amacında bu olmalı iyininde iyisi olmak :)

• Seni bu konuda heveslendirdiysem ne mutlu :) başarılar dilerim basit bir gülmeyle de bırakma sen nasıl cevap vereceğini bilirsin :)

• Oo reis buyuksun :) aynen öyle yapicam sağol bak sevaba girdin şu an daha istekliyim ora gitmekte

Kızlar Ne Diyor 1

• Üçüncü sınıfta brazillian jiujitsuya başladım. Babamların tavsiyssiyle. İçinde birsürü farklı şeyler yaptım. Tarz olarak. Yine üçte baskete okulun külübünde başladım. Öylesine oynuyorduk bende güçlüyümdür, sporada yatkım var direk takıma alındım. :D

0|1
    0|0
    • Öncelikle tebrik ederim spor geçmişin hakkında:) Yazilisini bilmiyorum ama kapuera dimi o brazilyan juijutsu dediğin? Nasıl birşey memnun kalmismiydin?

• Hm tamam anladim :D su an her ne yapıyorsanız veya hayalini kuruyorsan başarılar dilerim

• Teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 2

• uefa kupasını aldığımız yıl, dedim ki ben bu takımın formasını giyeceğim.. sonra sakatlıklar falan erken emeklilik, hangi hayalimiz gerçek oldu ki? olum sen beni niye dertlendiriyon ki...

0|1
    0|0
  • herkes dalga gegçiyordu kemik torbası diye ondan başlamak zorunda kaldım :) vücut geliştirme

0|1
    0|0
    • Kaç ay gittin veya vücudu kaç ayda yaptın? Yorucu oluyormuş alışmak kolaymi?

• Oylemi diyorsun sağol kardeşim bir deneyecegim bakalım inşallah dediğin gibi olur. orada mekik sınav programı nasıl oluyor ya da onun yerine aletlerlemi çalışılıyor karin kası icin

• yani daha çok ağırlık çalışırsın ben şınavı çok ender çekerim mekik hep var ağırlık koyarsın üzerine falan ama durumuna vücut tipine kilona göre bir program verilir

Yükleniyor...