Eşinizin eski sevgilisi komşunuz. Ne yapardınız?

baslıktada belli oldu gibi eşinizin eski sevgilisi komşunuz ve hergün göz göze geliyorsunuz bakışları ise keskin bakıyor tavrınız ne olurdu üstelik eşinizin eski sevgilisi hala bekar.

Ne yapardınız?

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Evli bile olsa bile bile geliyorsa niyeti farklıdır.Oradan ya o gidecek ya ben giderim !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• gayet basit senin hayal ettiğin hergece benle yatıyor tadında alaycı bakıslar kocanla denk gelirsen biraz daha yakın hareketlerr bomba bomba olur yakında taşınır :)

0|0
    0|0
  • sendeki bedevi şansı...

..

evi satardım.

0|1
    0|0
  • sakıncalı bi durum şeytan doldurur mazallah. başka bir semte taşının derim agdur olmak istemiyorsan aynı yerde kalıcaksanız eski sevgilsinin cesaretini kırmalısın ama ateş ve barut...

0|0
    0|0
  • çok sakıncalı bir durum ama eşini tanıyan sensin ve ne kadar problem olacağını da sen bilirsin

0|0
    0|0
  • çok berbat bir durum.. hicret edin bence.

0|0
    0|0
  • onun bakışını gözünü kulaiğını skerm

0|0
    0|0
  • senin yapacağın bişey yok o ne halde kimbilir çok yazık ona

0|0
    0|0
  • len televizyonda evlenme programında çıkmış soruyu fantazi olsun diye bizemi soruyosun

0|0
    0|0
  • Nefes alıyorsa bi eşime bi ona (kunteper canavarı) Oh bi ona bi buna :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• taşınırdım.

0|0
    0|0
  • mümkünse taşınırdım mümkün değilse onunla hiç konuşmaz eşimede hayatım sana güveniyorum ama insanlık hali yanlış anlaşılma olur sinirli halime denk gelir o kadınla en ufak göz teması selamlaşma tebessüm yan yana gelme gibi bu durum olursa onun saçını başını yolar senin gözlerini oyarım baştan konuşalım he dersen olmaz biz artık arkadaşız hemen kendine ev ara benim mezhebim oldukça dar derdim

0|0
    0|0
  • kesinlikle asiri derecede rahatsiz olurdum, ve kocam azicik da olsa ona bi bakis atsa, veya o kocama atsa gözlerini oyar, aksama yemegi diye yediridim. Yapa bilinecek tek durum var, oda evden ayrilmak.

0|0
    1|0
  • İstediği kadar keskin baksın. Bende ona "Ama onunla ben evlendim" bakışı atardım.

Daha sonra taşınırdım.

0|0
    0|0
  • çok zor

0|0
    0|0
  • hemen tanısırım ordan hayyata tahammul edemem heralde

0|0
    0|0
  • tehlike var

0|0
    0|0
  • otururur ağlarım ne yapayım başka türlü katil olabilirim:(

0|0
    0|0
  • Ersa Erolun programina mi bakiyorsun :-)

0|0
    0|0
  • Arkadaş olurdum.

0|0
    1|0
  • :) caya davet ederdim :) esimde evde olsa iyi olurdu..

0|0
    1|0
  • Kıskanc bır ınsan oldugum ıcın kızz ıcın kötüü Gebeertırım onu :D

0|0
    1|0
  • Başlık Esra Erol da da geçti. Evi satmaya kalkanlar var. Çaya çağrırm diyen var. Hayırlısi

0|0
    0|0
  • bu olan bırsey mı olan yasadıgın bırseyse berbat bi durum

0|0
    1|0
Yükleniyor...