Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa etmeli mi?

fenerbahçe de aykut kocaman istifa etmeli mi? yoksa biz çok tezcanlı bir milletmiyiz en ufak başarısızlıkta postalıyoruz. ama m.united a bakarsak 30 yıldır aynı hacayla çalışıyor. Bizde neden böyle olmuyor.

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aykut Kocaman istifa edecekse yerine getirecekleri adamdan Şampiyonluk beklenmemeli.Çünkü Morinho dahi gelse kendi kurmadığı bir takım olacağı için bu sene boşa gidecektir.Bence istifası yersiz olur en azından kaç senedir takımın başında taraftar hemen istifa etmeye çağrı yapmadan önce bunları düşünmeli diye düşünüyorum.

Dip not : Kişilik olarak Aykut Kocaman'ı sevmeyen biriyim...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ayküt alexe taktığı sürece taraftar onu tutmaz oda bodoslama gider

0|0
    0|0
  • aziz aykutun yerine adam buldumu onu şutlar.daha zamanı var gitmesine

0|0
    0|0
  • Etmeli mi, yanlış olmuş mi yazmamalıydın durduğu zarar

0|0
    0|0
    • okumaya başlayınca bir an imla derleriyle yüzyüzemiyim diye tereddüt ettim çok şükür ki değilmiş :))

Erkekler Ne Diyor 8

• bence aykut hocanın üzerinde çok baskı var. Tabiki aykut hocanın gitmesi uygun olmaz. Bu takımı kendi istediği oyuncular üzerine kurdu. başka bir teknik direktör gelse takımı idare etmekte çok zorlanır. Eğer ki aykut hoca giderse onun yerine ZİCO nun gelmesi bence fenerbahçe için uygun olur, diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • hoca istikrarı şart

0|0
    0|0
  • evet istifa etmeli

0|0
    0|0
  • onun istifa etmesine gerek kalmayacak yakında mecburen gidecek az kaldı

0|0
    0|0
  • dünyada gördüğüm en ruh t.d.

0|0
    0|0
  • yeter artık aykut takımı iyice sıçırdı sevinmeeyyi özledik gitsinde bizimde artık yüzümüz gülsün

0|0
    0|0
  • istifasını bilemeyecem de bi daha bienwenüyü oyuna alırsa defolsun gitsin

0|0
    0|0
  • hikaye hoca

0|0
    0|0
Yükleniyor...