Normal bir arkadaşınızın evinde kalır mısınız?

üniversitede okuyan kızlar; normal bir erkek arkadaşınızın evinde gece yatıya kalır mısınız? bundan bi anlam çıkartmalı mıyım yoksa sadece bana fazla güvendiği anlamına mı gelir?

0|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• Benim 10 yıllık can ciğer erkek arkadaşım var,inanın beraber uyuduk ve en ufak bir cinsellik belirtisi göstermedik.Sadece dertleştik,saçımı okşadı,canım ben her zaman yanındayım,elalemin şerefsizleri için üzülme dedi ve beni uyuttu...Kız kardeşi gibi...Kesinlikle güvenle alakalı...

0|0
    0|0
    • evet benzer şeyler. sendeki kesin olarak güvense muhtemelen bu da aynıdır.

Kızlar Ne Diyor 19

• Güvendiği içindir..

1|1
    0|0
  • güveniyordur.

0|1
    0|0
  • kişiliğine bağlı kız kalıyordur güveniyordur kalıyordur bir beklentisi vardır bunu sen anlarsın.

0|1
    0|0
  • Kalırım ama aramızın çok iyi olması gerekir.

0|1
    0|0
  • sana güvendiği anlamına geliyor ben kalmazdım çok aşırı güvenmediğim ve samimi olmadığım takdirde

0|1
    0|0
  • kalmam.

0|0
    0|0
  • Kalırım neden kalmayayım guvendigim bir arkadasımsa :)

0|1
    0|0
  • Çok kaldım.İkimizin de çıkaracağı bir anlam yoktu.Dost dost dertleşip kardeş kardeş uyuduk.

0|1
    0|0
  • Bunda anormal olan ne var? güveniyordur

0|1
    0|0
    • her kız kalmaz o yüzden dedim benden yana anormal bir şey yok zaten.

• sen arkadasini tanimadin mi daha?

• sadece sizden duyup emin olmak istedim. yoksa hiçbir sorun olmuyor zaten gelip kaldığında.

• Güveniyordur.

0|1
    0|0
  • Kalmam

0|0
    0|0
  • kalmam

0|0
    0|0
  • kalmam bee isterse sevgilim olsun onun evinde bile kalmam. kaldiki normal arkadas kesinlikle kalmam.

0|0
    0|0
  • ben kalmazdım. ne gerek var yani..

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki.

0|0
    0|0
  • kanka ayagi g*t ayagidir. hic sasmadi.

1|0
    0|0
  • kimsenin evinde kalmam..

0|0
    0|0
  • güveniyordur.

0|1
    0|0
  • güveniyordur.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yazinda belirtigin gibi Normal bir Arkadasinn Evinde kalirmisn ?

1. Neden ne Sebebden dolayi Senin Evinde kaliyor bunun cevabi lazim. ?

2. Baska bir sehirdenmi geliyor baska kalacak yerimi yok ?

3.Aranizdaki iletisim nekadar zamandan beri var ?

4.Sevgilisi varmi ?

5.Senin Sevgilin varmi ?

6.Zordurumdami kendisi ?

Anliyacagin bir cok Sorunun cevaplanmasi gerekiyorki dogru bir Cevap yazalim.

0|1
    0|0
  • üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Bi evim var ve 1 ev arkadasım var. Beraber yaşadıgım kız arkadaşım ile Şu ana kadar hiç bir cinsel etkileşim olmadı. Sen arkadasına güveniyorsan ve aynı sekilde oda sana güveniyorsa hiç bir sıkıntı cıkmayacagını düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Sana güvendiği anlamına gelir kardeşim, sonrası sana kalmış gurulu terbiyeli bir insansan ne yapacağını bilirsin.

0|1
    0|0
  • Mecbur kalmıştır, üşenmiştir, sakınca görmemiştir, güvenmiştir.. Bu anlamları çıkarabilirsin :)

0|1
    0|0
  • bana güvenen bir kız kalırdı. ama kızların tanımadığı bir erkeğin evinde kalması taraftarı değilim

0|0
    0|0
  • Tövbeler olsun... Ateş ile barut yanyana olur mu yav ! Günah arkadaşım günah. İzin verme. Zina yapmasanız dahi caiz değildir.

0|0
    0|0
  • canım ben senin amcanım :Ddd

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşlarım gayet gelip kalıyordu herhangi bir sorun olmuyordu. Aynı yatakta yattığım kız arkadaşlarımla bile bi' cinsel çekim olmadı.

Sen kendini bildikten sonra...

0|1
    0|0
Yükleniyor...