Her gün bana yakışanı mı yapmalıyım?

hafta sonları dersaneye gidiyorum normalde bana yakışan saç modeli düz fön.. hergün aynı modelle kendime yakıştığı gibi mi gitmeliyim yoksa arada değişik topuzlar yada atkuyruğu felan yapmalımıyım.hergün farklımı olmalı yoksa arada sırada mı değiştireyim?

(diğer modellerde o kadar iğrenç durmuyo)

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Düz fönü her ne kadar çok beğensem de yine de hergün aynı olursa bir anlamı kalmaz. İnsanlar bazen seni farklı görmeli insanları şaşırtmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arada sırada değiştirmek hem bakışları tazeler, hem de en beğenilen modele dönüşlerde insanların o modele alışıp sıkılmasını engellediği gibi o modeldeyken alışan gözlerin dikkatlerini bir daha ve daha yoğun bir şekilde çeker.

Radikal ve riskli bir değişikliktense arada sırada kullanılan yeni modellerle sıradanlıktan kurtulmuş olursunuz.

0|0
    0|0
  • Belirli aralıklarla değiştirirsen arkadaşlarına da farklı görünmüş olursun, tek düzelik iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Degistir bence , insanlarin gozunde eskime . Orn. Benim ilk zamanlar acayip hoslandigim bi kiza bir yil sonunda kuafor getirip zorlami sacini yaptiralim doktor getirip ameliyatla mi cikartalim bu tshirtu diyesim geldi.

0|0
    0|0
  • olabilir

0|0
    0|0
  • bencede deiştir her zaman aynı olma

0|0
    0|0
    • hergün mü?

arada sırada mı?

• arada sırada bazen değişiklil iyi gelir insana

• nasıl anlatılır bilmiyomda :D ön ve yan tarafı düz arka tarafı kıvırcık yapıyolar ya ben bayılıyom ona bence herkes çok seviyo :D anlamışsındır umarım

Kızlar Ne Diyor 3

• farklı olsun

0|0
    0|0
  • Eğer Düz fön'ün yakıştığını düşünüyorsan bence daha çok düz fon yap ama arada farkılılıklarda yap

0|0
    0|0
  • bence sen biraz da ders çalışmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...