Orhan Gencebay ile Bir Ömür albümü hakkında ne düşünüyorsunuz?

Orhan Gencebay ile bir ömür albümü hakkında ne düşünüyorsunuz? ben bazı şarkıcıların seslendirdiği şarkıları batırdığını düşünüyorum...

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• Açıkçası albümü merakla bekliyordum. yıldız tilbe, ajda pekkan, şevval sam, sezen aksu bu isimlerin zaten ne yapacakları ortada idi.ama merakla beklediğim isimler vardı emre aydın, hande yener, duman, tarkan gibi isimler.ornlardanda sadece tarkannın performansı tatmin edici oldu.

0|1
    0|0
    • Teşekkürler. bu arada unutmayanlar albümü dinlemek isteyenler turkcellmuzik sitesinden üye olmadan albumdeki tüm şarkıları dinleyebilirler link

• rica ederim. güzel acıklama yaptın.

Kızlar Ne Diyor 19

• emre aydın'ın bir teselli ver yorumu ve hande yenerin şarkısı rezalet olmuş. albümün en iyisi tarkan'ın seslendirdiği hatasız kul olmaz, mükemmel olmuş. diğerleri genelde fiyasko

0|1
    0|1
    • zaten emre aydın orhan gencebayla yarışamaz... bi de şu popstar yarışmasında herkesi yerden yere vuran deniz seki ne berbatmış öyle...

• ;) orhan gibi hiç biri söyleyememiş o ayrı:P biraz yıldız tilbe yaklaşmış ama... biraz da mustafa ceceli.

• çok dikkat etmedim onlara ama tekrar tekrar dinlemem lazım hepsini sağlıklı eleştiri yapabilmek için :)

• dinlemedim

0|1
    0|0
  • Şevval Sam ve Tarkan , diğerlerini beğenmedim ...

0|1
    0|1
  • Dinleme fırsatım olmadı henüz.

0|1
    0|1
  • bi kaç sanatçının söylediğine bende bayıldım. genelleme yapıncada pek fena değil aslında değğişik ve güzel olmuş:)

0|1
    0|1
  • daha yenı basladım dılemeye ama bekledıgım gıbı degıl yaaaa dur bakalım ılk 3 te 1 ddmet hande sarkıların ıcıne etmıs tarkan fena degıl dıgerlerını dınlıycem bakaım nasıl olmus

0|1
    0|0
  • Tarkanin yorumu muhtesem olmus

0|1
    0|0
  • tarkan ın yorumu on numara olmş :)) hatasız kl olmazz hatammla sev beniiiiiiiiii :))

0|1
    0|0
  • Duman'ı merak ediyordum ama hiç beğenmedim,diğerlerini henüz dinlemedim.

0|1
    0|0
  • Tarkana bayıldmmmmmmmm

0|1
    0|1
  • ben kutsi- duman ve tarkana bayıldım gerisi normal işte

0|1
    0|1
  • verdiğiniz linkten dinliyorum hepsi güzell

0|1
    0|0
  • Manga güzelleştirmiş şarkıyı ne yalan söyliyim :D

0|1
    0|1
  • tarkan diyorum sadece

0|1
    0|1
  • Düşünmüyorum hiç birşey.

0|1
    0|1
  • Tarkan ve ajda güzeldi

0|1
    0|1
  • şarkıların hepsini dinleyemedim ama zaten sözler ve saz yetiyor..ayrıca nereden dinlediniz yav:/

0|1
    0|1
  • link budur.

0|0
    0|0
  • kutsi duman ve tarkan :D süperlerr laann

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Gencebay Orhanı daha çok sevmeye başladım, ya gencebay şarkı söylemeseydi de şarkılarını serdar ortaç, candan erçetin vb... söyleseydi !

Allah uzun ömür versin Gencebay'ımıza...

Diğerleri de artık çoluk çocuk şarkılarından sıyrılıp, ne hale düştüklerini görsünler...

0|2
    1|0
  • tarkan dıyorum baskada bısey demıyorum nasıl bı sesın var senın be adam herseyı soylermı bı ınsan...bazı sanatcılar yapamamıs belkı ama..orhan baba dagıtmıs gene ortalıgı...

0|1
    0|0
  • Sevilenler yaşatılmaya çalışılmış güzel ama zamanında ki Kral'ın sesinden daha dokunaklıydı.

Özellikle aşağıdaki üç parçası ;

link

link

link

Bütün müzik aletlerini kullanabilen gerçek bir sanatçıydı..Çok muhteşem bir yorumu var bu adamın

0|1
    0|0
    • ona sözümüz yok. ben orhnadan başladım müziği...

• aynen. şimdi af buyur kıçını başını açarsan veya erkeksen klipte sevişirsen ünlüsün...

• kesinlikle.

• mustafa çeçeli çok ii söylemiş bence. emre aydın da öyle. tarkan dersen bir başka. duman çok farklı olmuş. genel anlamda bence süper olmuş

0|1
    0|0
  • Genelde güzel olmuş 1 kaç şarkıcı rahatsız etti beni...

0|1
    0|0
    • Athena,duman ve Emre Aydın olmamış bence çok farklı bir yorum olmuş ne bileyim şarkının özü kaybolmuş.Yanlış anlaşılmasın onlarında başka şarkılarını dinlediğim oluyor ama bu şarkılar onlarla olmamış...

• süperr

0|1
    0|0
  • Funda Arar da olsaydı keşke...

0|1
    0|0
  • ajdar'a da bi şarkı verselerdi keşke:/

0|0
    0|1
  • Dinleyemedim henüz

0|1
    0|0
  • Çok cıs tak cıs tak havasında olmuş ama beğendim.

0|0
    0|0
  • Duman yardırmış

0|0
    0|0
  • ‎50 Cent ft. Orhan Gencebay - Candy'n ettin kendin buldun.mp3

Single Parçası Varmış bide

50 Cent'ile

0|0
    0|0
  • Aynen Tarkan süper söylemiş ben hayran kaldım

0|0
    0|0
  • beğendim

0|0
    0|0
  • güzel

0|0
    0|0
  • hepsını dınledım sadece TARKAN süper söylemiş.

0|0
    0|0
  • gençleri baydığını efem.

0|0
    0|0
  • Güzel olmuş ne diyebiliriz ki. Başarılı..

0|0
    0|0
  • Güzel bir albüm olmuş. Tabi diğer şarkıcıların,

Orhan ustanın eserlerini yorumlamada yetersiz kalması doğal.

0|0
    0|0
  • Gönüüüüüüüüüüllllllllllllllllllll...

0|1
    0|0
Yükleniyor...