Fizik dersinde nasıl başarılı olunur?

fizik dersinde başarılı olmak içn ne yapmalıym çok canım sıkılıyo tek eksık fızik .s ygs içn

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir fizikçi olarak şunu söyleyebilirim her ne yapıyorsan yap anlayarak yapmaya çalış,Anlarsan anladığın ıçın seversın, tatmın olur kendını başarılı hıssedersın daha sınava gırmeden,Insan her yönden kendını tatmın ederek, kendı ısteklerını bır kenara atmadan, hepsını yekvücut halde yaşamalı,Ezber yaparsan ne ezberlerken ne çözerken zevk alamaz başarıya da ulaşamazsın,O bılgı de sende uzun sürelı durmaz uçup gıder zaten,He bu fıkırler her ders ıçın geçerlı ben nıye en başta bır fızıkçı olarak dedım,Dıkkatını çeksın, aynı dertlerı yaşamış bırısı var karşında dıye,Lıse de hocalar matematıkte fızıkte vs dersı formüllerı verıp ezber yaptırıken benım bu derslerım hep zayıftı sözlü notlarıyla bıtırdım okulu,Sonra anlayarak sevdım öğrendım gerısı geldı,Dıkkat et başarıdan bahsetmedım hıç,Gerısıden kastım o zaten,Senın amacın anlayarak öğrenmek sonra severek (sevmeye çalışarak) öğrenmek olsun,Kötü cümlelerı fıkırlerı karadelıklere at,Sen yıldızları atomları ızle ;)

1|0
    0|0
    • ben tam anlamıyla sayısal hakkında hiç bişey bilmiyorum ama tektonik fiziğe çok ilgim var ilerde bu alan üzerinde başarılı bir bilim insanı olmak istiyorum 18 yaşındayım. fiziğe şimdi başlayabilir miyim? yani başarabilir miyim?

• çok teşekkür ederim. sosyal hayatım pek umrumda değil tek istediğim tektonik fizikle ilgili araştırmacı olmak. bu alanda başarılı olmak. inşallah olur.

• @meitachibana rica ederim. hakkında hayırlısı olmasını dilerim

Erkekler Ne Diyor 9

• fizik öğretmenim bize formülü yazmak fiziktir çözmesi matematiktir derdi bu nedenle matematiğin iyi olması lazım.

0|0
    0|0
  • Fizik dersinde başarılı olmanin yolu ygs icin söylüyorum konu bilmekle konuyu tekrar tekrar calismakla olacagini saniyorsan yanilirsin ygs icin bol bol soru cozmen gerekir lys icin ise konuyu bilmek yeterlidir

0|0
    0|0
  • Olamazsın. Bunca zmaan kadar olamadıysan olmazsın yani :)) Kendimden bliyorum. Hiç bir zaman matematiği yapamadım. ygs'de hepsini boş bırakmıştım. Lys'de ise full sallamıştım. Ve son 2 yıldır yine sıfır alıyorum biyoloji okurken bile :))

0|0
    1|0
  • En nefret ettiğim ders... Lisede ''0'' dı bu dersim...

0|0
    0|0
  • Fen derslerini hiç beceremedim onun için Tm okudum ve ua ilişkilerdeyim 3 yıldır.

0|0
    0|0
  • geometri matemeatik bilgisinin iyi olması ve fiziğe ilgi duyman lazım

0|0
    0|0
  • fizik için tek çözüm tekrar tekrar çalışmak ...

0|0
    0|0
  • fizik derslerinde başarılı olmanın tekt yolu

fizik derslerine çalışmak :)

0|0
    0|0
  • Fizik kadar eğlenceli ders mi var yahu? Şuan olsam 100 üzerinden 100 garanti.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• öncelikle derste anlaman lazım derste anladıktan sonra eve gidip formüllere bakıp soru çözersin. haftalık tekrarlar yaparsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...