Banka sorunsalı bir bakar mısınız arkadaşlar?

arkadaşlar biz evimize haziran ayında doğalgaz döşettirdik. tanıdık birine yaptırdık 10 senet yaptı 1000 lira önden verdik kalanını senete böldük 3 tanesini ödedik senedik bu doğalgazı yapan adam başkasına devretmiş senedi yapıkredi bankasına ödüyoruz her ayın 20sinde. herneyse perşembe günü 20 siydi cuma günü ödicektik fakat aksilik oldu c.tesi pazar girdi araya p.tesiye sarktı gittim ben ödemeye bankaya bankada çalışan bir kız gitti senetlerın içine baktı bekledim baya geldi ve 'senediniz bankada yok' dedi. isterseniz ödeyin senedi sonra alın dedi bende senedi alamayacağım için ertesi gün öderim dedim bugün gittim bu seferde senediniz protesto oldu noter ücreti filan dedi 80 lira ödemeniz lazım. müdürle konuştum bankanın p.tesi ödeme günüydü normal ben geldim senet yok dendi adam senedi gönderdim diyor burda benim suçum ne sizce? o 80 lirayı ben neden ödeyeyim çalışan kız orda yoktu müdürde ilgilenmedi pek sağolsun cuma günü geliyormuş kız gelin yüzleşin hatalıysa onun ödemesi gerekmez mi?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• bu tip şeylerde yüzleşme olmaz, protesto olmuş senet, ticari müşterisi olsaydın bankanın esneklik sağlardı, bir de ziraat bankasından bahsediyoruz :))

0|0
    0|0
    • müdürün kendisini söyledi bunu ama benim hatam yok gününde ödemeye gidiyorum 80 lirayı neden kendim ödeyeyim?

• aynen öyle.. bankacı kızda hata yok mu sizce?

• aramızda kalsın ama kız salakmış, al parayı ver makbuzu, senet var ya da yok, hesabını ondan sorarlardı, sende makbuz var, her türlü haklısın

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...