1 ay boyunca sabah öğle aksamları sadece 1 elma yiyip 2 saat kosu yaparak kaç kilo verebilirim biliyorum sağlıksız ama kaç kilo veririm?

1 ay boyunca sabah öğle aksamları sadece 1 elma yiyip 2 saat kosu yaparak kaç kilo verebilirim biliyorum sağlıksız ama kaç kilo veririm

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay da en az 10 kilo verebilirsin ama bu dediklerini yapamazsın orası ayrı tabi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kilo falan veremezsin 1 haftaya hasta olur eskisinden çok yemeye başlarsın :D

0|1
    0|0
  • günde 3 4 öğün ye az az ye onuda şöyle izah ediym insülin diye bişey var onu sürekli orta düzeyde tutmamız lazım yani yemek yediğinde insülin yükselir aç olduğun zamanlarda hep aşağılarda gezer amaç bunu sürekli ortada tutabilmek. eğer gün boyu aç gezip akşam yemek yersen insülin tavan yapar yine kilo veremezsin aynı şekilde kilo almak isteyenler içinde geçerlidir bu. anladın?

0|0
    0|0
  • rahmetli olursun böyle.

0|0
    0|0
  • Boyle verdiğin kiloyu bıraktığında iki kati alırsın vucutun protein karbonhidrat ihtiyacı var elma bunların hepsini karşılayamaz seni hasta yapar. ciddi kilo verirsin ama geri çok çabuk alırsın hemen. En azından kahvaltı yap

0|0
    0|0
  • Ölebilirsin

0|0
    0|0
  • baya verirsin ama yağdan verdiğin kadar kastan da gider bilesin böyle öğün olmaz sağlığın bozulur

0|0
    0|0
  • kaç kilosun?

0|0
    0|0
  • dayanamazsın sağlığın bozulur sakın yapma.

0|0
    0|0
  • Kilo degil Canını verirsin.

0|0
    0|0
  • Tartı yanıltır.

0|0
    0|0
  • tabi canım 1 ay sonra yok olursun sen bu yemekle :D

0|0
    0|0
  • Oha kafayı yeme tamam düzenli ye ama böyle bir şey yapmanı kimse tavsiye etmez.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kas yakarsın su kaybedersın. yüzün çöker. istedığın bölgelerden kılo veremezsın. ağırlığın ne kadar kaybolur bılemem

0|0
    0|0
  • Verirsin, sudan gider, anca tartı oynar, sonra elmadan başka bir şey yiyince hooop yine aynı kilo. Denedim yani, olmuyo yaramıyor. Boşuna zaman kaybı

0|0
    0|0
  • Zatiflarsin ama bisüre sonra diyeti bırakınca aşırı kilo alır davul olursun o yüzden bu halini sev ya da yediklerini azalt zaten doğuştan zayıf bir yapıya sahip değilsen emin ol bu halin daha çok yakışır çünkü genetik zayıf olanlar yapısal olarak dar ve ince kemikli oluyorlar yeselerde çok almıyorlar ama Baliketli biri zayiflayinca tuhaf oluyor kemikleri iri ve yapısal olarak etli olduğu için genetik olarak zayıf biri gibi güzel görünmüyor fiziksel olarak tuhaf geliyor bana. o yüzden bu halin bence kalmalı baliketliysen En iyi böyle gorunursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...