Arkadaslar protein tozu nun bir zarari var mi?

Arkadaslar spor yapiyprum aylardir duzenli beslenmeye gayret ediyorum.. fakat benim vucut zayif kasli oldu benimle ayni baslayip protein tozu kullananlar hayvan gibi oldular.. bende kullamaya karar verdim ama zarari var mi yok mu bilmiyom hic.. kimse bir zararini gormedim diyo ama bide soze soram dedim... ?

Güncellemeler:
...,,,,,,,,,,...
Sagolun arkadaslar...

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• http://multiyasam.com/protein-tozu-zararlari/ şimdi her kafadan bir ses çıkar. Bu konuda profesyonel olarak bilgi almanız şart. Her vücut yapı aynı değildir o yüzden mutlaka bir doktora danışmanızı da öneririm. Bu link mutlaka size yardımcı olacaktır.

0|0
    0|0
    • Sagolasin..

• bilmemek değil öğrenmemek ayıp o konuda aynı fikirdeyiz. ben biliyorum ki söylüyorum arkadaşım. bilmediğim birşey hakkında konuşmam ben. çok sıktın valla ya yemin ediyorum yazmaktan sıkıldım banane ya. adam hergün bir dolu zararlı şey yiyerek içerek yaşıyor gelmiş besin takviyesine ilaç diyor zararlı diyor. umrumda değil valla ama seninle tanıştığıma sevindim :)

• @ungesellig ben hiç memnun değilim birsey bildiğin yok sabahtan beri benimle bu konuda tartisyorsun. Bu Türk milleti ne zmn hatasını kabuletmeyi öğrenecek ne olacak sizin bu egonuz. Neyse byeee

Kızlar Ne Diyor 1

• 1-2 kere kullandim :) faydasınıda görmüştüm :)

0|0
    0|0
    • Nasil gorsun 2 kerede faydasini :)

• tamam ne faydası olduğunu söyle. bak benim amacım seni ezmek gibi birşey değil sadece yanlış bildiğin şeyler var onları düzeltmek istiyorum. kötü bir amacım yok yani. telaffuzum sert olabilir ama yukarıda yazılar abuk sabuk yorumları görünce bazen kendimi tutamıyorum kusuruma bakma :)

• Anladim :) teşekkür ederim
      Yaa ben fazla şey bilmiyorum aslinda sadece üst üst çok çalışmıştık kuzenle yorgun düşmüştük sonra ikimizde protein tozunu kullandık çalışırken yorgunluk filan kalmamıştı full enerji vardi bende şaşırmıştım hepsi bu yani :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Dogal yollardan al derim ben.

0|0
    0|0
  • Kalpte yağlanma yapıyor..

0|0
    0|0
  • zararı var diyen feriştahı gelsin yüzleşeyim. whey proteinlerin hiçbir zararı yok !

0|0
    0|0
  • profesöre sordum kullanma dedi. yine de sen bilirsin.

0|0
    0|1
  • hic bir zararı yok hocam. tabi abartmamak sartyla

0|0
    0|0
  • Merdiven altı kullanirsan bide aşırı kullanirsan çok zararli

0|0
    0|0
    • Var mi onerebilecegin iyi bir marka?

• Eyvallh karfesim sagolasin,

• hocam eczaneden falan tavsiye etmem direk işin uzmanlarından alacaksın optimum weider muscletech bu 3 ünden al dymatize de olabilir sakın gidipte hardline falan gibi abuk sabuk türk markaları alma bir halta yaramaz zaten çoğu merdiven altı.

• sanmam zararlı oldunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...