Protein tozu önerileriniz ?

arkadaşlar yaklaşık 4 aydır fitnessa gidiyorum son 1 aydır kas ilerlemesi durdu o zamanlar protein tozu kullanmıyordum ama şimdi kullanmaya karar verdim bildiğiniz iyi bir protein tozu var mı

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır önermiyorum protein tozu kullanma zararlı onun yerine doğal yiyeceklerden karşıla.

0|0
    0|0
    • işte kas ilerlemesi durdu önceden hiç kullanmıyordum hep doğal besleniyordum ama artık olmuyor

• Yumurta, Balık, Tavuk, Soya, kırmızı et, süzme peynir
      Aşağıdaki listede içerdikleri vitamin, mineral ve diğer besin ögeleri ile kasların gelişmesine katkıda bulunan ve uzmanlar tarafından önerilen diğer gıdalar yer alıyor. Badem Bakliyat Fasulye Ananas Ay çekirdeği Zeytinyağı Brokoli Ispanak Yulaf Domates Portakal Elma Havuç Su Yeşil çay Pancar Zerdeçal Süt Kivi Tahin Salatalık Kırmızıbiber Sirke Avokado Böğürtlen Kefir - bunlar kas yapıcı gıdalar bunları tüketebilirsin

• Bak çok iyi boy ve kilo orantılı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Ton baligi ye bol bol ;)

0|0
    0|0
  • http://www.supplementler.com
    Buraya bir bak kardeşim. Bu arada protein tozu olarak Whey kullan. Yanına bir de BCA çaktın mı üfff senden robocop u yok ^^

0|0
    0|0
  • Whey Protein isolate sağlam tozlardandir ama bunlardan medet ummamalisiniz. Doğal beslenmek en iyisi. Bide calisma sistemini değiştirip kaslarinizi sasrtmalisiniz. Saygilar

0|0
    0|0
  • Sana benmkiler fazla gelir

0|0
    0|0
    • kardeşim ben şu an zaten senn gibiyim hacim arttırmak için düşünüyorm sen git köşede oynamaya devam et

Yükleniyor...