Bir kadının mesleği bir erkeği etkiler mi?

Bir kadının mesleği bir erkeği etkiler mi?

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Mesleği,iş gereği kimlerle muhatap olduğu erkeği ilgilendirir...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Hem de çok etkiler. Bizim buraya geçen sene bir eczane açıldı. Büyük, güzel bir eczane. İlaç almak için gittim. Çok tatlı, güler yüzlü, benim yaşlarımda, hanım hanımcık bir kız ilgilendi. Kızı tanımak istedim. Tabi eczanede çalışan bir bayanla nasıl tanışılır?

Tekrar ilaç almak için gittim. Aramızda güzel bir sohbette oldu. Arada laf açılınca, Kız bana grip iğnesi olmamı tavsiye etti. "Yapmamı ister misin?" "Ne demek seve seve". :)

Aşıdan iğneden de nefret ederim. Kız tamam dedi. Tam iğneyi hazırlıyordu. Aksilik olacak ya, o sırada başka bir müşteri geldi. Eczanedeki diğer bayan, kıza "müşteriyle sen ilgilen, iğneyi ben yaparım" deyip iğneyi eline aldı. Tabi neye uğradığımı şaşırdım. Birkaç saniye içinde aklımdan binlerce bahane geçti iğneyi yaptırmamak için ama söyleyemedim. Boşu boşuna iğne oldum.

Daha sonra annemin küçük bir rahatsızlığı sebebiyle, annemi aldım, o eczaneye götürdüm. Çok sıcak, güzel bir konuşmamız oldu. Ne iş yaparsın falan filan derken, kız meğer eczanenin sahibiymiş. Ekonomik durumu baya baya iyi. Mesleği de güzel. Kazancı da muhtemelen çok iyi. Kendi kendime, "oğlum, davul bile dengi dengine" diye düşündüm. Daha da hiç gitmedim.

Aslında ortada bir sorun yoktu. Aramızdaki samimiyet de ilerledi. Fakat kızın anlattıklarından ekonomik durumunun ve buna bağlı yaşam tarzının beni fazlasıyla aştığını hissettim ve geri çekildim. Yüz bin liralık bir arabaya binen bir kızla, orta halli bir erkeğin sağlıklı bir yuva kurabilmesi, bence pek olası değildi.

2|0
    0|0
  • yani doğal olarak.ben mesela pazarlamacılığı bayanlara yakıştıramıyorum.genelde motor oluyolar.hepsi değil tabi ama benim karşılaştıklarımdan %99 u böyleydi.arkadaşlarıyla erkekleri kumpasa getirip ürün satanı çok gördüm.adamı yatak odasına çektikten sonra su alma bahanesiyle mutfağa giderken dış kapıyı açıp ta onlar odadayken basmalarını sağlayanları bile bilirim...

0|0
    0|0
  • kesinlikle etkiler

1|0
    0|0
  • yooo ne alakası var

eaaa

benim bakış açımı kadının giydiği kıyafet ve oturuş açısı etkier değiştirir

misal görüntü net değildir açı dardır falan sandalyemi biraz sağa sola kaydırırım

vs.kolay yani basit meseleler bunlar

0|0
    0|0
  • Etkiler derim çeker giderim :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle etkiler. Örneğin bir masörse baştan kaybeder. Ama çalıştığı iş yerinden terfi aldıysa tebrik edip kutlamaktan başka bişey demem.

0|0
    0|0
  • sekreterlik ve hosteslik kötü çağrışımlar yapıyor.

0|0
    0|0
  • Tabiki etkiler

0|0
    0|0
  • elbette etkiler

bir kadının mesleği onun kişiliğidir:)

0|0
    0|0
  • yani atom mühendisi olursa bakış açım değişir ama başka türlü asla

0|0
    0|0
  • Etkiler.

0|0
    0|0
  • etkiler tabiki mesela kızlar üniformalı erkeklerden daha cok hoslanır dogrumudur?

0|0
    0|0
  • etkiler hatta evlenme fikrini ve ilişkinin gidişatını bile etkileyebilir

0|0
    0|0
  • masajcı değilse sorun yok :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• mesela daha fazla kazaniyorsa veya daha onemli bir meslegi varsa

erkek kiskanir dayanamaz

0|0
    0|0
  • malesef etkiliyor

0|0
    0|0
  • sanmam..erkekler kadında mesleğe çok bakmaz..

0|0
    0|0
  • geçici bir süre etkileyebilir,tıpkı biz bayanlarda oldugu gibi.

0|0
    0|0
  • Değişir.

0|0
    0|0
  • Etkileyebilir bence, bu daha çok kişisine bağlı bi durum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...