Alt karın sorunu?

düzenli spor yapıyorum ve karında hafif bir kas olsun istiyorum. bunun için cardio, bosu, trambolin ve pilates yapıyorum salonda. ancak ne kadar yaparsam yapayım karnım istediğim gibi küçülmüyor yanlardan gidiyor ama önde hep kalıyor sanki. neden olur bu ve o alt katındaki tümseği yok etmek için ne yapmalıyım?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Fazla bir şey yoksa o kısmı kasa çevirmek için ağırlık çalış, mekik falan çek. Karın kası aletine bin sürekli. O tümseği kasa dönüştür.

1|0
    0|0
    • yani kilomla boyum Arasında on kilo fark var daha da kilo veremiyorum zaten, vücut sabitledi artık kendini. o kadar zayıfladım ama gene de inadına gitmiyor

• kaç ayda yok olur peki o tümsek?

• Her gün düzenli tempolu yürüyüş yaparsan ve beslenmene çok dikkat edersen 1 ayda farkı görürsün. Ben çok yoğun tempoda koşarak 1 haftada 3 kilo verdim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Yağ yakacaksınız. Yağ yakarken kas kaybetmemek için protein ağırlıklı tüketeceksiniz.

1|0
    0|0
  • Karın bölgesinde en çok uğraştıran alt karındır çünkü mide ki ilk yağlanma alt karından başlar diyete ve spora devam zamanla o sevmediğin çıkıklık da gidecek

1|0
    0|0
    • hiç gitmiyor gibi geliyor bana ya :( yağ tamamen yansın diye koşuya ağırlık vermeyi düşünüyorum..

• peki o zaman teşekkür ederim

• Rica ederim

• l carnitine 3000 mg başla

1|0
    0|1
  • Bosa ugrasma orasi senin organin gibi birsey olmus

0|0
    1|0
  • mekik çek, ya da barfix demirine tutunup bacaklarını karnına çekmeye çalış

1|0
    0|0
  • Oha kaç tane karnın var senin :D

0|0
    1|1
  • Benimde var ya

0|0
    1|0
  • Eig buysa ben yorum yapmıyorum ya :)

0|0
    0|1
  • genlerinde varsa duzelmez herseyi yapmıssın yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sırt üstü yatıp ayaklarınızı havaya kaldırın ve yavaaaş yavaş aşağıya indirin. Bunu en fazla 3 kez yapın ilk yaptığınızda. Aksi taktırde ağrıdan yatak döşek olursunuz.

2|0
    0|0
Yükleniyor...