Alt karin yaglari nasil erir. ve. belirginlesir?

Spor. yapiyorum. mekiktir. falan hizli. bir. sekilde karin. nasil. erir

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim yıllardır spor ile uğraşmaktayım fitness cross duatlon ve koşu yaptım halen devam etmekteyim ve besyo mülakâtlarına hazırlanıyorum bu konu hakkında gerekli birkaç bilgi verebilirim bölgesel yağ yakımında özellikke karın ve çevre kısımlarda yağ yakımı oldukça zahmetli bir iş ve zor cardiyo teknikleri var bunlardan birtabesi interval koşu tekniğidir ve bölgesel yağ yakımına birebirdir şimdi bir link atacam burdan bilgi alabilirsin...

0|0
    0|0
    • Kardeşim ben halen yapmaktayım fakat aralarda dinlenme olmadığı için bellir bir nabız ve condüsyon gerekli kendini dazla yorma ve birden direk yüklenme vücuduna belli bir rolenti yakala ve zamanla yavaş yavaş arttır aksi takdirde kendine zarar vermekten başka bişey yapmazsın daha evvelden cardiyo condüsyonun iyise fazla zorlanacağını zannetmiyorum

• Bakicaz. artik

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Bölgesel yağ yakma yoktur unutmayın. Yağ yakarken her yerden gider. Karın kası belirginleştirmek için yağ yakmanız lazım. Vücut yağ oranınızı hemen hemen %6-7'ye kadar düşümelisiniz eğer gelişmemişse. Günlük yüzlerce kalori kaybedin.

0|0
    0|0
    • Karin. kasi var. temelinde. var. ici. tas. gibi ama. goruntude. biraz. problem. var

• Alt karın bölgesi en zor çıkartılan kas gruplarından biridir, burayı çıkartmak istiyorsan yediklerine ve içtiklerine çok dikkat etmelisin..

0|0
    0|0
    • Ediyorum ama. karnim. surekli. yemis. gibi. sisiyo

• diyetle

0|0
    0|0
Yükleniyor...