Yaşım 19 boyum uzar mı?

19 yasımdayım boyum 169 . 173 filan olmak istiyorum yüzmeye başladım. Boyum uzar mı? Anne ve babamın boy ortalaması sonucunda 172.5 olmam lazım.

Güncellemeler:
19 yasımdayım boyum 169 . 173 filan olmak istiyorum yüzmeye başladım. Boyum uzar mı? Anne ve babamın boy ortalaması sonucunda 172.5 olmam lazım. Kilom 47 .

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Belki 2-3 cm daha uzayabilir ama cokbisey beklememek lazim.

0|0
    0|0
  • boyu ne yapacaksın, aklın uzasa daha faydalı olur bence, güzellik bir yere kadar ama bilgi sınırsızdır.

0|0
    0|0
  • Yav uzamasın işte. Biz minyon seviyoruz dedikçe uzamaya çalışıyoruz. Ondan sonra sevgilim kısa yanında topuklu giyemiyorum diyosunuz..

0|0
    0|0
  • boyun gayet iyi. takıntı yapma 1.73 olacam diye. ben de 1.80 im ama 1.85 olmak isterdim de takmıyorum fazla. sonuçta boyun bir kıza göre çok iyi

0|0
    0|0
  • Senin eline ve ayaklarına ip bağlasak kamyonla iki taraftan çeksek boyun gene uzamaz.

0|0
    0|0
    • Size de beyin jimnastiği öneneririm

• Ben beynimden memnunum canım. Ayrıca burada doğruları söylüyoruz kabullenmek sana kalmış. 19 yaşından sonra sadece erkekler uzar.

• Böyle söyleseydiniz daha iyi anlardım. teşekkürler.

• Sizin boy uzamanız küçük yaşta bitiyor diye biliyorum. Ama imkansızda değildir heralde.

0|0
    0|0
  • hele bir 172 yi geç seni boğarım daha ne istiyon vicdansız

0|0
    0|0
  • uzamaz bence kadınlarda genelde 17ye kadar uzarlar sonra durur erkeklerde belki 19-20 arasında zor da olsa uzama olabilir geç girmiştir falan ama kadınlarda olmaz diye biliyorum

0|0
    0|0
  • yaşının küçük olması nedeniyle daha uzarsın kafana takıpta üzme kendini

0|0
    0|0
  • uzar diye ahmin ediyorum danon falan ye bol bol süt iç :)

0|0
    0|0
    • Zeka geriliğine sebebiyet veriyormuş danone öyle duydum.

• Uzamaz

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • 2 metreye kadar yolun var senin

0|0
    0|0
  • Artık uzamazsın 1.69 fena değil.

0|0
    0|0
  • 22 ye kadar uzarrrr :)

0|0
    0|0
  • yüzme değil. voleybol oynaman gerek

0|0
    0|0
    • 12 yaşımdan beridir beşiktaşta voleybol oynamaktayım. şu an amerikadayım universite egitimi alıyorum geçen sene bıraktım 7 yıldır işe yaramadı

• elinden geleni yapmışsın zaten. boy uzatma ameliyatları var ama riskli değmez bence

• yaşın baya ilerlemiş, uzar mısın bilemem. belki bir kaç santim. ama ne gerek var ki ya :D böyle de iyisin. zaten kadın boy ortalaması 1.60

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Olursun canim insallah daha yaşın küçük

0|1
    0|0
  • Yüzmek iyi gelıcektır. Ben sureklı yuzme kurslarına gidiıyorm yaz kişi boyum 175

0|0
    0|0
Yükleniyor...