Fenerbahçe - Galatasaray maçı sonucu sizce ne olur?

Fenerbahçe - Galatasaray Maçı Sonucu sizce ne olur?

Evet arkadaşlar sizce sonuç ne olur? Fenerbahçe Kadıköy'deki galibiyet ambargosuna devam edecek mi yoksa Galatasaray bu sefer kazanmak için oynayıp kazanmaya çalışacak mı?

Yoksa yine galatasaray 1 puan 1 puandır diyip beraberliğe mi yatacak?

• Fenerbahçe Kazanır
    47% (87)38% (138)41% (225)Oy Ver
  • Galatasaray Kazanır
    45% (83)49% (178)48% (261)Oy Ver
  • Berabere biter
    8% (16)13% (46)11% (62)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Gün yaklaşıyor :)
Evet arkadaşlar heyecan dolu 90 dakikaya sadece 3 gün kaldı
Maça 29 saat kaldı anket oylara devam

0|0
104|189

En İyi Kız Görüşü

• Cevabı biliyorsun Hakan :)

2|1
    9|8

Kızlar Ne Diyor 103

• Galatasaray alır :)
    Sempatim var ama bu çok önemli değil yeter ki dostluk kazansın kötü olaylar olmasın

5|15
    12|11
  • Galatasaray kazanir.

3|10
    4|3
  • Galatasaray kazanır

6|4
    3|3
  • İnşallah Galatasaray alır. İki sonuç doğar bu galibiyetten.
    Birincisi "Heheheh siz bizi Kadıköy'de kaç yıldır yenemiyorsunuz cinconlar (wtf?)" diyen Fenerbahçeli arkadaşlarımızın dillerini münasip bir yerlerine çekmesini sağlar.
    İkincisi ise yedi puanlık bir fark Fenerbahçe'ye ligde havlu attırır.
    Bu iki sonucunda gerçekleşmesi dileğiyle. Son olarak; SALDIR SNEİJDER!

5|6
    4|3
    • aynen katılıyorum görüşüne bu maç snijder ve volkan arasında oynanacak

• Bir terbiye etme maçı daha izlemek için sabırsızlanıyorum.

• GaLatasaray ve bu yil 4. Yildizi kapariz Allah`in izniylee... :)) Evimin 4 yildizli formaya ihtiyaci var.. :DD

2|7
    4|2
  • Galatasaray kazanır.
    4. cü yıldızı alır

4|8
    4|2
  • VE ASLAN kanaryayı YER...

7|6
    4|2
  • Galatasaray şu an ligde birinci beraberini beşiktaş ve sonra fener geliyor. Ben de Galatasaraylıyım ama açık konuşalım kendi sahaları ve motivasyonları yüksek olucaktır Galatasaray sıkı çalışmalı yoksa Fener alır ;) :D

3|3
    1|1
  • Alev alev ah her yer yanıyor benim kanım sarı lacivert akıyor ay ya fener geliyor kaldır kaldır ellerini fener geliyor ışte taraftar ışte şampiyon

5|5
    1|2
  • Galatasaray Kazanır

3|5
    3|3
  • Aslanlarim alip gelecek insallah ❤️💛

1|13
    5|3
  • Kazanmaya geliyoruzzz

5|7
    4|2
  • fenerbahçe alır

4|6
    5|8
  • Galatasaray kazanır ❤

2|11
    6|4
  • Fenerbahçe kazanır

3|5
    0|7
  • simdi ekonomik açıdan bakarsak bu maçı fenerbahçe nin alması lazım. . Çünkü galatasaray yener puan farkı acilirsa son maçları izleyen olmaz şampiyon belli olur der. . buda ekonomik açıdan bu işten para kazananlar için düşünüldüğünde iyi olmaz. .
    derbilerde iyi oynayan kazanır diye bir şey olmaz. . En fazla Berabere biter. .

birde kadıköy diyorum 17 yıl diyorum Galatasaray icin ÖĞRENILMIŞ ÇARESIZLIK tir Fenerbahçeyi yenmek. .

Fenerbahçe AŞK tır. .

3|2
    1|4
    • Galatasaray isterse puanlar eşit olsun mabedden puanla çıkamaz

• @ankaralıaslanlar kardeşim 2006 yılına dön bak Sulu derdi de siz kupa kaldırdınız biz kupayla geldik koyup geri döndük

• adamlar beraberlige kupa kaldirdi sevindi. . Seviyorum galatasarayi ya neşe kaynağım:))

• Fenerbahce alir!

5|5
    1|3
  • bu soruyu sormak bile mantık dışı bence. adet yerini bulucak 16 senedir yenememiş hakan şükürlü hasan şaşlı kadro şimdi nasıl yenicek umutmu atıcak golü yoksa hamit mi? en son 99 da yenmişler onun öncesinde de bir 7-8 yıl yenememiş yani o maçtada kaybetmeseler neredeyse çeyrek asırdır ki fenerbahçeyi yenememiş olucaktı.

4|6
    2|11
  • Fenerbahçem almalıı bu maçıı 😊😊💙💛💙💛 iyi olan kazansın diyelim..

6|5
    3|4
  • Galatasaray inşallah.

3|6
    3|2
    • hımmmmm ama cok zor ya :D

• evet zor çünkü hakem cüneyt çakır adam fenevli, boyna da beraberlik yeter diye bilinçaltı oluşturuyorlar yer yapıyorlar işte.

• Fenerbahçe kazanır.

6|2
    0|7
  • Galatasaray alır. Galatasarayliyim söyleme amacım bu değil Galatasaray lider lider olan takım tahtı birakmaz ayrıca galatasarayin kadrosu fenerbahcenin kadrosundan üstün oldugunu düşünüyorum Fenerbahce defans takımı Galatasarayda hücum takımı iyi olan kazansın gönlüm armasina kurban olduğum takımda :)

1|6
    5|3
    • sen bence iyi bir futbol eğitimi al ya.:) Kanatta bile ilerde forvet oyunucu oynatan takım Fenerbahçe :) defansının kanat oyuncuları defans a geri donmeyen takım FENERBAHÇE :)

• GALATASARAY tabikide 4. yıldızı alıcaktır. Kazanıcak :)

4|6
    4|4
  • 3-2 galatasaray kazancak

2|9
    3|3
  • Fenerbahcem yener

4|3
    3|9
  • Fenerbahçe alır

3|1
    1|3
  • galatasaray kazanıcak inşallah

1|8
    5|3
  • Basit soru FENERBAHÇEM alir bu maci :)

5|3
    2|9
  • Galatasaray kazanır

0|8
    5|3
  • Fenerbahçe kazanır

4|3
    1|2
  • Kızlar Devam
    73

Erkekler Ne Diyor 189

• fenerbahce 0- galatasaray 2

2|13
    5|6
  • iyi olan kazansın...

1|9
    2|6
  • Aslanim alir

2|15
    5|8
  • Galatasaray inşallah.

0|9
    3|2
  • Galatasaray kazanır, 4. yıldız gelir.

2|8
    2|6
  • Fenerbahçe 2-1 alır..

4|1
    0|5
  • Beraberlik dusuncem var ama fener son gunlerde kötü oyniyor ismail kartal nasil bir teknik direktor bilmiom

0|5
    3|2
  • Beşiktaşlı olarak Fenerbahçe bu maçı alıcak.
    Her türlü.

10|9
    4|20
  • Fener alir.

3|2
    0|2
  • 3 haftadır sinir küpü oldum. Ama cincon maçlarının heyecanı ayrıdır😎
    Fenerbahçem 16 senedir olduğu gibi yine kazanacak.💛💙💛💙💛💙💛💙

3|3
    0|3
  • Futbolun f sinden anlamayan insanların şu yener bu yener demesi ne kadar saçma

Beşiktaşlıyım ve bu maçı Galatasaray kazanır. Çok formdalar bu maçı alıp şampiyonluk yolunda bir adım ileri gitmeyi düşünüyordur Hamza hoca

0|3
    2|1
    • Galatasarayın nesi formda :) güldürme beni :) hakemlerin ikramlarını goruyorum maçlarda Galatasaray a güldürme :D Kadıköyde Fenerbahçenin her daim en baskın taraf oldugunu herkes biliyotr buraya gs kazanır yazanlar bile mantıklarında bunu bılıyor

• Sen soru soruyorsun ben ise cevabımı veriyorum :)

Bana göre böyledir, sana göre başkadır

• Galatasaray beraberliğe oynamaz Şampiyonluğa oynar bunu o aklınıza sokun 2012 de Barosun direkten dönen topunda hepiniz buz kestiniz

1|2
    2|2
    • Ligon acik ara guclu takimi galatasaraySampiyon Galatasray Abi onda zuphe yok zaten biz sadece kadikoyde diye sorduk

• Fenerbahçem Alır

3|8
    3|15
  • 3-2 Galatasaray.

0|3
    4|1
  • Galatasaray Kazanır

0|3
    2|0
  • Bir besiktasli olarak ne kadar fanatik olsamda nasıl bjk - atl madrid maçını kazanamayacağımizi biliyorsam her defasında belki kazanır misali buda öyle bisey adamlar dünya şampiyonasına hazırlanıyor sanki gs maçını kazanmak için fenerde alacak tabi boşuna kandırmayalım gslileri

3|1
    0|1
  • Her Zaman ki Gibi Fenerbahçe Yener..

4|3
    0|0
  • Şu anki oylamaya göre galatasaray kazanır %34. Hadi ama yapmayın böyle biraz gerçekçi olun :))

3|1
    0|1
  • galatasaray kazanır diyenlere galatasarayın feneri kadıköyde en son 22 aralık 1999 da yendiğini hatırlatmak isterim :) 20. yüzyıldaydık l*n :D

3|0
    0|1
  • 2-1 fenerbahçe

4|3
    0|1
  • yıllardır değişmeyen gs tablosu bu sene kesin yenecez..
    Ama 3 puanı alamadan gidiyorlar :D
    Fenerbahçe alacak yine..

2|2
    0|2
  • Allahın izniyle Fenerbahçe

5|1
    0|1
  • futbol kazanırsa cimbom olur

1|4
    2|0
  • Galatasarayin orda galip gelme olasiliği çok düşük. Belki beylerbeyispor un yenme ihtimali bile daha yuksek gozumde. Ama galatasarayin o stat da şansi tutmuyor.

2|1
    0|1
  • Fenerbahçe yener de kaç kaç yener onu tartışalım bence :/

2|0
    0|0
  • Stad hoparlorlerinden Tarkan-Gel guzelim, Nuri Alco muziginin falan calinacagini biliyosunuz dimi. Geliyoruz diyenler bekliyoruz, sabirla! Saldir Fener!

1|0
    0|1
  • Fenerbahce ezıcek cınconu 5 - 0 bıter mac sonucu

2|1
    0|3
  • Fenerbahçe yi Kadıköy'de herkes yener ama gs yenemez

2|2
    0|2
  • Fener diyorum ben

2|0
    0|1
  • Erkekler Devam