Diyet için yardım ediin?

Arkadaşımla diyet yapmayı düşünüyoruz ama 8 saatimiz okulda geçiyo. öğlen arası salata yapıp getirelim okulda yiyelim diyoruz. Diyet için önerebilceginiz salata var mı ( 4-5 kilo vermeyi düdüşünüyoruz.

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ya sakın boyle asagida denilenleri yapna meyveyle kilo mu verilir yahu.. kahvaltini guzel yap ama tam bugday ekmegi ye oglen tam bugday ekmegine haslanmis tavuk koy baharatlaninca tadi guzel oluyor ara ogunlerde special k yiyebilirsin ya da findik ye 10 tane ya da elma falan aksam yemeginde de normal yemek ye sadece ekmek pilav makarna yeme oyle salata yemenede gerek yok ben boyle 1 ayda 6 kilo verdim ama spor da yapiyorum haftada 5 gunde 45 dakika yuru tamamdir. boylelikle hayatin degisicek adı diyet degil bunun dengeli beslenme basarilar tatlim:) ayrica 6 dan sonra yeme 1 bardakta yesilcay ictin mi tamamdir

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim canım çok mantıklı :) umarım işe yarar

• Teşekkür ederim tekrardan iyi yapıyorsun

• Bisey değil tatlım sende kafana koy yaparsın :)

Erkekler Ne Diyor 8

• diyet bence yanlış bır kavram dıyet yaparak sağlıksız kılo verebılırsın ama dıyet bıtımınde o verdıgın kılonun ıkı katını alma ıhtımalın çok yuksek. oysa yaşam şeklını degıstırsen gun ıcınde tukettıgın kalorıyı hesaplasan spor salonuna yazılsan hem daha guzel bır fızıge hemde daha sağlıklı bır bunyeye kavusursun. he illa dıyet yapıcam dıyorsan proteın tuketmeye calıs ton balıklı salata mesela veya haslanmıs tavuk yatmadan önce lor peynırı sabah kahvaltıda haslanmıs yumurta musli veya yulaf ezmesı sade kahve fılan. sorun varsa cevaplıyabılırım

0|0
    0|0
    • Peki ben bu special k nın ve form un krakerlerini aldım okulda onları yemeye çalışıyorum. Sabah ta yine kahvaltıda tahtahılları mısır gevreği falan tüketmeye çalışıyorum. Dogru mu

• yanı buna doğru değil mi dıye cevap vermem çok yanlış olur vucudunu halsız dusurmeden beslenmen lazım bence kılo vermek için sadece diyet yapmak çok yanlış bunu spor ıle desteklemen gerekiyor spor salonuna gıdemıyorsan gunde bır saat tempolu yurusen bıle yeterlı olur hedefın ıcın ama ben senın yerınde olsam ekmek tuketıyorsan hayatımdan cıkarırım şekerıde çıkarırım cips abur cubur varsa onlardan da uzaklaşırım bıraz daha sağlıklı beslenme arayısı ıcıne gırerım kı nette bınlerce tavsıye var

• Yürüyorum 40 dakika. Merdiven çıkiyorum pilates yapmaya çalışıyorum. Teşekkür ederim

• Salata yerine ton balığı alın yanınıza bence daha mantıklı veya ton balıklı salata yeyin hem lif hem protein bence iyi kombin

0|0
    0|0
  • Salata olarak ben bunları tercih ederdim 4-5 saat sonra marul kararmaya başlayacağından
    havuç, kırmızı lahana, kırmızı turp ben şahsen iş yerinden ekşi döküp yiyorum tadıda gayet iyi istersen üstüne tavuk gögüsü atarsın

0|0
    0|0
    • Evet mantıklı teşekkür ederim :)

• yağın çok az olması şartı ile diyete direk çok sert çizgilerle başlarsan sen diyetten soğursun

• Direncim düştü zaten :/

• akşam yemek yeme baur cubur kes

iradene sahip ık

0|0
    0|0
  • sadece diyetle kilo veremezsiniz. spora yapmanız lazım

0|0
    0|0
  • salata yerine kepekli diyet bisküvi ye. okulda ne salatası ya

0|0
    0|0
  • Güzel

0|0
    0|0
  • Salata değil 1 elma yiyin ve sadece akşam yemeği yeyin yani 24 saat bir akşam yemeği ve 1 elma 4-5 kilo vermek için ideal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...