Bir sabah uyandınız ve dünyada sizden başka hiç kimsenin olmadığını fark ettiniz. Ne yapardınız?

Bir sabah uyandınız ve dünyada sizden başka hiç kimsenin olmadığını fark ettiniz. ne yapardınız?

Güncellemeler:
korku panik? mutluluk heyecan?

0|0
1329

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 29

• Kahvaltı. O esnada düşünürdüm.

1|0
    0|0
    • sonrasina gel...

• Dışarı çıkardım. Dolaşırdım. Sıkıntıdan patlardım. Bir markete girer bulduğum bütün pilleri ve fenerleri toplardım. Sonra birşeyler yerdim :) Yine dolaşırdım. Akşama kadar böyle. El fenerleri şimdi lazım olacak. Jeneratörü olan bir otel bulurdum. Jeneratörü çalıştırırdım. Artık, sabaha kadar ne yaparsam...? Dayanamadığım noktada uyurdum. Ertesi günü anlatmayayım. İnsanlar olmadan olmuyormuş :(

• arabanın depoyu fuller çevre illere gider bakınırdım

1|0
    0|0
  • Kalkar bi kupa çay koyar sigarayla beraber içerken düşünürdüm sonra tekrar yatar ellerimi bacaklarımın arasına sıkıştırıp iki büklüm olup düşünmeye devam ederdim tv açsam ordada kimse yoktur bu ne saçma şey falan derdim

0|0
    0|0
  • çişimi yapar tekrar uyurum

1|1
    1|0
  • önce kahvaltı, sıcak ekmek alacak fırında yok dimi :( poffff

1|0
    0|0
  • evde çıplak dolaşırım :D fantazim bu kardeşim napim :D

0|1
    1|0
  • ilk önce bu soru aklıma gelir ve seni yad ederdim sonrası kısmet.

0|0
    0|0
  • lavaboya koşar ağlarım ='((

0|0
    0|0
  • ananı avradını noluyoo laayyynnn ! derdim heralde.

0|0
    1|0
  • tekrar uyurdum herhalde=))

0|0
    0|0
  • Ben Efsaneyim

Bu filmi tavsiye ederim, azcık benziyo anlattıklarına :))

0|0
    0|0
    • izledim. ama orda en azindan baska birini buluyor ugrastigi kactigi evrimlesmis insanlar var yinede

• O yaratıklara insan mı diyosun sen? :)) Ama olsun bi kaç kişi de. Tek olmak da çok kötü bi duygudur heralde. Düşünsene sen ölünce neslin bitiyo...

• Sessizce bekler insanların nereye gittiğini anlamaya çalışırdım herhalde. baktım olcak gibi değil oh be dünya varmış biraz kafa dinler sonra da sıkardım kafama sanırım.

0|0
    0|0
  • Secdeye kapanır ibadete başlarım. tek kalıyorsam bunun bir sebebi olmalı.

0|0
    0|0
  • Böyle bir film izlemiştim doğrusu çok zor bir durum olurdu. İnsanlığın devam etmesi için Allah'a karşı cinsten bir insan dünyaya göndermesi için her gün dua ederdim.

0|0
    0|0
  • off dünya benim oldu derdim :D

0|0
    0|0
  • yüzümü yıkarım

0|0
    0|0
  • humm bilemedim ki şimdi.. cok ani oldu bu soru ://

0|0
    0|0
  • Heviç nıdaları atardım

0|0
    0|0
    • ooo sen baska konulara sapiyorsun :)

• konu konuyu acar boş dünyadan girdik dolusundan cıkmaya müsade buyrun:)))))))

• ben göbek atardım

0|0
    0|0
  • BEN tanrı mıyım acaba diye bir düşünürdüm :)

0|0
    0|0
    • tanri ve tanri hediyeleri konusunu diger sorumda kapattik :))

• nat geo reklamina benzedi bu :))

• varsan nefes alırsın nefes alırsan konuşursun ... daha fazla bilmek istiyorsan nat geo izlersin

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 12

Yükleniyor...